Reagujte bez životopisu

Prázdninová brigáda v administratíve

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš si cez prázdniny zarobiť a niečo sa aj naučiť? Láka Ťa office manažment, asistentská práca, jednoducho práca v kancelárii?

Na mesiace december a január hľadáme výpomoc do našej centrály, kde administratívne zabezpečujeme bezproblémový priebeh sezónneho predaja zábavnej pyrotechniky. Pridaj sa k nášmu tímu a naučíš sa čo všetko obnáša maloobchodný predaj a ako funguje najväčší predajca zábavnej pyrotechniky na Slovensku.
Nazbieraj cenné pracovné skúsenosti počas prázdnin - možno objavíš svoj talent a vysnívanú prácu práve u nás - ponúkame aj možnosť stáleho zamestnania či dlhodobej brigády počas celého roka.

Pomôžeš nám predovšetkým s:

- komunikáciou s uchádzačmi o prácu (brigádnici)
- komunikáciou s úradmi a štátnymi inštitúciami
- zabezpečením kancelárskych potrieb
- zabezpečením všetkých dokumentov pre prevádzky a našich zamestnancov
- preberaním pošty, uvítaním návštev a telefonickou komunikáciou

- dynamická náplň práce - veľa možností na získanie praktických skúseností
- vysoká podpora nadriadeného
- možnosť stálej brigády aj práce na trvalý pracovný pomer

Informácie o výberovom konaní

Ak Ťa naša ponuka zaujala, ihneď nás kontaktuj.
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Spirit s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemná komunikácia a vystupovanie
- schopnosť rýchlo sa učiť a pracovať samostatne
- aktívny vodič - B.skupina
- ochota pomáhať kolegom, zákazníkom
- skúsenosti s prácou na PC (MS Office)

SPIRIT s.r.o. - už 24 rokov pôsobíme na Slovensku ako najväčší predajca zábavnej pyrotechniky.

Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.

V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.

Od roku 2014 sme na trhu v oblasti PÁRTY produktov a máme otvorených 10 prevádzok PARTYLAND, kde v rámci celého Slovenska roznášame ľuďom radosť naprieč celým Slovenskom. Sme sponzormi rôznych akcií, ktoré rozžiaria očká od najmenších až po dospelých nadšencov našich produktov.

Spravujeme aj Eshop www.partyland.sk

Cieľ našej firmy na nasledujúce obdobie je masívna expanzia.

Majiteľ spoločnosti je aj fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia, ktorého cieľom je takisto roznášať zákazníkom radosť v podobe perfektne, detailne ošetreného tátoša

Sídlo spoločnosti sa nachádza na Liptove.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3832281  Dátum zverejnenia: 16.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.