650 - 800 EUR

Asistent/-ka: administratívna podpora spoločnosti

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Hrádok
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/rada komunikuješ s ľuďmi osobne aj telefonicky, si pozitívny a príjemný človek? Rád/rada a ochotne pomáhaš druhým? Máš rád/rada o všetkom prehľad a vo veciach poriadok? Očakávaš od práce v administratíve viac ako prípravu kávy a zakladanie papierov?

Ak si pri týchto otázkach hovoríš áno, určite nás kontaktuj, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Asistent/-ka: administratívna podpora spoločnosti.

Čaká ťa mnohotvárna a zaujímavá práca, v ktorej budeš:
- reprezentovať našu spoločnosť ako prvá kontaktná osoba pre komunikáciu z vonku
- vítať návštevy v našej kancelárii
- prijímať telefonáty a vybavovať poštu
- zabezpečovať správne nasmerovanie komunikácie v rámci spoločnosti
- komunikovať s úradmi a poisťovňami
- pripravovať materiály pre naše obchodné prevádzky a kolegov v kancelárii
- podieľať sa na personálnej agende pri otváraní nových prevádzok
- starať sa o naše zázemie, kuchynku, kancelárske potreby – aby všetko fungovalo ako má a nič nám nechýbalo

Predávame párty produkty v našich kamenných predajniach po celom Slovensku. Prinášame našim zákazníkom radosť a úsmev na tvári, predávame zábavné produkty a sami sme nadšenci osláv, výzdob, balónov, kostýmov a masiek – takýto typ človeka hľadáme do nášho tímu.
Sezónne sa venujeme predaju slnečných okuliarov a pyrotechniky. Sme jednotkou na trhu a preto je nápor práce v sezóne veľký – ak sa nebojíš výziev, alebo ich dokonca vyhľadávaš, táto ponuka je presne pre Teba!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

650 € základ + variabilná zložka (podľa výkonu)

- práca v expandujúcej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu vo svojej oblasti
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- možnosť odborne rásť, ďalej sa vzdelávať a kvalifikovať
- zľavy na nákup v našich prevádzkach (špecifikácia pri osobnom stretnutí)

Ak ste sa v našej ponuke práce našli, pošlite nám svoj životopis. Vaše skúsenosti a znalosti starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor do našej centrály v Liptovskom Hrádku (časť Roveň, Podtureň).

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Spirit s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- znalosť práce s PC (MS Office, OpenOffice) a kancelárskou technikou
- záujem o prácu v administratíve a podporu kolegov, firmy a zákazníkov
- vodičský preukaz sk.B, aktívny vodič
- zmysel pre poriadok a pravidlá
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- časová flexibilita
- schopnosť pohotovo a rozvážne reagovať
- schopnosť pracovať v kolektíve

Spoločnosť SPIRIT s.r.o. bola založená v roku 2000 so zámerom vniesť kvalitu a kultúru do maloobchodného predaja zábavnej pyrotechniky, realizácie ohňostrojov a tiež do maloobchodného predaja slnečných okuliarov.
Od roku 2014 sme začali predávať aj párty produkty v našej kamennej predajni Partyland v OC Bory Mall Bratislava. Vďaka narastajúcemu záujmu o tento tovar naďalej expandujeme po celom Slovensku, čo dokazuje otvorenie ďalších predajní v Prešov MAX, Žilina AUPARK, Trnava MAX, Prievidza KORZO, Dunajská Streda MAX, Spišská Nová Ves MADARAS a HM TESCO, MARTIN TULIP, Zvolen EUROPA, Banská Bystrica OC POINT a HM TESCO a Poprad FORUM.
Vsadili sme preto na odborne vyškolený personál, široký výber kvalitného sortimentu za prijateľné ceny, dostupný na celom území Slovenskej republiky. Sme najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnym maloobchodným predajom party produktov, slnečných okuliarov a pyrotechniky na Slovensku. Každoročne zriaďujeme v mesiacoch marec až august cca 10-15 špecializovaných prevádzok pod značkou SPIRIT Sunglasses a v mesiacoch november - december až 150 prevádzok s predajom pyrotechniky na našich prevádzkach PYROTECHNIK. Patríme k lídrom v predaji zábavnej pyrotechniky a doteraz sme uspokojili viac ako 3,5 milióna zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Nachádzame sa v obchodných centrách a hypermarketoch po celom Slovensku.

Viac na:
www.spirit-company.sk
www.zabavnapyrotechnika.sk
www.partyland.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Podtureň - Roveň 215
033 01 Liptovský Hrádok

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Diabelková
Tel.: +421918183444
E-mail: poslať životopis
ID: 3788914   Dátum zverejnenia: 31.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650 € základ + variabilná zložka (podľa výkonu)