Referent nákupu s anglickým jazykom - sieť obchodov PARTYLAND

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac800 € základ + pohyblivá zložka podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zaujímavú prácu s rôznorodými úlohami a širokým zameraním? Chcete aktívne využívať anglický jazyk a byť dôležitou súčasťou úspešnej maloobchodnej siete? SPIRIT s.r.o. ponúka jedinečnú pracovnú príležitosť na Liptove - pridajte sa k nášmu tímu ako Nákupca pre siete PARTYLAND, PYROTECHNIK a ďalšie zo širokého portfólia našej spoločnosti.

V maloobchodnej sieti PARTYLAND predávame párty produkty na oslavy akéhokoľvek druhu – kostýmy, konfety, masky, balóny, ohňostroje, tanieriky, výzdoby a mnoho iných zábavných vecí, atď. Ak máte pozitívny vzťah k oslavám, zábave a k podobným aktivitám a sortimentu, práca u nás Vás bude jednoznačne baviť!

Náplň práce:
- Vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov, získavanie predbežných informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach
- Správa databázy kontaktov dodávateľov
- Vyberanie a hodnotenie dodávateľov tovaru
- Jednaniach s dodávateľmi, vyjednávanie a dohadovanie zmluvných podmienok (najčastejšie zahraničných a v anglickom jazyku)
- Analyzovanie cenových ponúk, uzatváranie kúpnych zmlúv
- Zadávanie objednávok a vybavovanie reklamácií u dodávateľov
- Monitorovanie a udržiavanie optimálneho stavu zásob na sklade
- Zabezpečenie slovenských návodov na produkty
- Monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít

Miesto výkonu práce: LIPTOVSKÝ HRÁDOK - centrála spoločnosti SPIRIT s.r.o.

- práca v expandujúcej spoločnosti, ktorá je jednotkou na trhu vo svojej oblasti
- vysoká podpora priameho nadriadeného
- možnosť odborne rásť, ďalej sa vzdelávať a kvalifikovať
- zľavy na nákup v našich prevádzkach (špecifikácia pri osobnom stretnutí)

Ak ste sa v našej ponuke práce našli, pošlite nám svoj životopis. Vaše skúsenosti a znalosti starostlivo posúdime. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorých pozveme na osobný pohovor do našej centrály v Liptovskom Hrádku (časť Roveň, Podtureň).

Zaslaním životopisu dávate súhlas:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v aktuálnom a platnom znení súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov vrátane fotografie uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce v spoločnosti Spirit s.r.o. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného a slobodného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania, pre účely výberových konaní a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na obdobie 6 mesiacov a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci
- schopnosť rýchlo pochopiť a učiť sa nové veci
- časová flexibilita
- vzťah k tabuľkám a číslam
- tímový hráč - ochota pomôcť kolegom

SPIRIT s.r.o. - už 24 rokov pôsobíme na Slovensku ako najväčší predajca zábavnej pyrotechniky.

Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.

V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.

Od roku 2014 sme na trhu v oblasti PÁRTY produktov a máme otvorených 10 prevádzok PARTYLAND, kde v rámci celého Slovenska roznášame ľuďom radosť naprieč celým Slovenskom. Sme sponzormi rôznych akcií, ktoré rozžiaria očká od najmenších až po dospelých nadšencov našich produktov.

Spravujeme aj Eshop www.partyland.sk

Cieľ našej firmy na nasledujúce obdobie je masívna expanzia.

Majiteľ spoločnosti je aj fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia, ktorého cieľom je takisto roznášať zákazníkom radosť v podobe perfektne, detailne ošetreného tátoša

Sídlo spoločnosti sa nachádza na Liptove.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3478221  Dátum zverejnenia: 5.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac