Asistentka + Recepčná pre kanceláriu

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú a rýchlu asistentku/recepčnú do kancelárie, ktorá sa nebojí administratívnej práce, má rada papiere, rada telefonuje, zakladá šanóny, vybavuje poštu a mnoho iného.
Ak sa cítite na to, vybavovať hŕbu vecí, neustále niečo zariaďovať a posúvať sa až na VEDÚCU pozíciu, tak ste náš človek.

Hľadáme práve Vás! Overte si svoje schopnosti v praxi.

NÁSTUP: Ihneď

NÁPLŇ PRÁCE:
- príjem a evidencia doručenej pošty a emailov
- starostlivosť o kancelárske priestory
- objednávanie kancelárskych potrieb
- príprava podkladov pre iné oddelenia
- pomoc personálnemu oddelenie (prihlášky/odhlášky)
- komunikácia s úradmi a inštitúciami

- kompletné zaškolenie do činností uvedených vyššie v časti
- stravné lístky
- služobný telefón
- služobný notebook
- možnosť postupu na vedúcu pozíciu
- narodeninové poukazy
- iné.

Ak ste sa v našej ponuke práce našli, pošlite nám svoj životopis. V prípade nášho záujmu vás pozveme na pohovor. Pohovory sa uskutočnia na našej centrále v Liptovskom Hrádku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

- odolnosť voči časovému stresu a námahe
- časová flexibilita
- dynamická (energická) osobnosť
- profesionálny prístup
- zodpovednosť
- lojálnosť voči firme i spolupracovníkom

Spoločnosť SPIRIT s.r.o. bola založená v roku 2000 so zámerom vniesť kvalitu a kultúru do maloobchodného predaja slnečných okuliarov, zábavnej pyrotechniky a realizácie ohňostrojov. Vsadili sme preto na odborne vyškolený personál, široký výber kvalitného sortimentu za prijateľné ceny, dostupný na celom území Slovenskej republiky. Sme najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnym maloobchodným predajom slnečných okuliarov a pyrotechniky na Slovensku. Každoročne zriaďujeme v mesiacoch marec až august cca 30-50 špecializovaných prevádzok pod značkou SPIRIT Sunglasses a v mesiacoch november - december až 150 prevádzok s predajom pyrotechniky na našich prevádzkach PYROTECHNIK. Patríme k lídrom v predaji zábavnej pyrotechniky a doteraz sme uspokojili viac ako 3,5 milióna zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Nachádzame sa v obchodných centrách a hypermarketoch po celom Slovensku.
Od roku 2014 sme začali predávať aj párty produkty v našej kamennej predajni Partyland v OC Bory Mall. Vďaka narastajúcemu záujmu o tento tovar, budeme v naďalej expandovať po celom Slovensku, čo dokazuje otvorenie ďalších predajní v Prešov MAX, Žilina AUPARK, Trnava MAX, Prievidza KORZO, Dunajská Streda MAX.

Viac na:
www.slnecneokuliare.sk
www.spirit-company.sk
www.zabavnapyrotechnika.sk
www.profipyro.sk – profesionálna realizácia ohňostrojov
www.pyroobchod.sk – celoročná ponuka zábavnej pyrotechniky s 30%-ou zľavou
www.partyland.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Roveň 215
03301 Liptovský Hrádok

Kontakt

ID: 3262020   Dátum zverejnenia: 6.12.2017