Predavač /-ka zábavnej pyrotechniky, úkolová práca, možnosť zárobku do 950 EUR/mes. úkolová práca

SPIRIT s.r.o.

Miesto práce
Skalica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
úkolová práca, možnosť zárobku do 950 EUR/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich 120 prevádzok po celom Slovensku hľadáme PREDAVAČOV na predaj zábavnej pyrotechniky v zimnom období. Staňte sa členom stabilnej a najväčšej firmy so zábavnou pyrotechnikou na Slovensku. Je to zábavná a jednoduchá práca. Predavačov kompletne zaškolíme do pokladne, predaja a všetkých potrebných vecí k tomu, aby dokázali perfektne predávať.

Výberové konanie budú prebiehať vo vašich mestách cca od 13.11.2018

Nástup: Ihneď.

Práca na smeny.

Podmienka: vek 18 rokov!

NÁPLŇ PRÁCE:
- zabezpečenie bežného chodu prevádzky od jej otvorenia, skontrolovania dodaného a predaného tovaru
- obsluha zákazníkov
- práca s registračnou pokladňou
- udržiavanie poriadku na pracovisku

Pri zasielaní životopisu UVEĎTE MESTO, v ktorom máte záujem pracovať.

Miesto výkonu práce sú mestá:

Bánovce nad Bebravou
Banská Bystrica
Bardejov
Bratislava
Brezno
Čadca
Detva
Dolný Kubín
Dubnica nad Váhom
Dunajská Streda
Fiľakovo
Galanta
Hlohovec
Humenné
Kežmarok
Komárno
Košice
Levice
Liptovský Mikuláš
Lučenec
Malacky
Martin
Michalovce
Myjava
Nitra
Nové Mesto nad Váhom
Nové Zámky
Partizánske
Pezinok
Piešťany
Poprad
Považská Bystrica
Prešov
Púchov
Revúca
Rimavská Sobota
Rožňava
Ružomberok
Sabinov
Senec
Senica
Sereď
Skalica
Snina
Spišská Nová Ves
Stará Ľubovňa
Šaľa
Štúrovo
Topoľčany
Trebišov
Trenčín
Trnava
Veľký Meder
Vranov nad Topľou
Zlaté Moravce
Zvolen
Žiar nad Hronom
Žilina

Pri zasielaní životopisu uveďte mesto, v ktorom chcete pracovať.

Motivujúce platové ohodnotenie paušál + na základe výkonu.
Najlepším ponúkame stálu prácu vo firme!
Zamestnanecká zľava na zábavnú pyrotechniku.
Osvedčenie na predaj zábavnej pyrotechniky na 5 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

vek nad 18 rokov kvôli práci na pokladni

SPIRIT s.r.o. - už 24 rokov pôsobíme na Slovensku ako najväčší predajca zábavnej pyrotechniky.

Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.

V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.

Od roku 2014 sme na trhu v oblasti PÁRTY produktov a máme otvorených 10 prevádzok PARTYLAND, kde v rámci celého Slovenska roznášame ľuďom radosť naprieč celým Slovenskom. Sme sponzormi rôznych akcií, ktoré rozžiaria očká od najmenších až po dospelých nadšencov našich produktov.

Spravujeme aj Eshop www.partyland.sk

Cieľ našej firmy na nasledujúce obdobie je masívna expanzia.

Majiteľ spoločnosti je aj fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia, ktorého cieľom je takisto roznášať zákazníkom radosť v podobe perfektne, detailne ošetreného tátoša

Sídlo spoločnosti sa nachádza na Liptove.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2759154  Dátum zverejnenia: 13.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: úkolová práca, možnosť zárobku do 950 EUR/mes.