Regionálny obchodný zástupca

SPIRIT s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Rimavská Sobota, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Ružomberok, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Piešťany, okres Trnava, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Topolčany, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodných zástupcov, ktorí sa neboja tvrdej práce, majú šoférske skúsenosti (radi šoférujú) a chcú sa starať o zásobovanie siete prevádzok na predaj zábavnej pyrotechniky v období Október – Február na Slovensku. Ak sa cítite na to, zásobovať 16-18 prevádzok v pridelených regiónoch a popritom sa pridržiavať overeného firemného štandardu, tak ste náš človek.

Hľadáme práve Vás! Overte si svoje schopnosti v praxi.

NÁSTUP: Ihneď

Odporúčanie: práca prevažne pre mužov z dôvodu fyzickej náročnosti pri manipulácii s obchodným zariadením a tovarom

NÁPLŇ PRÁCE:
Začiatok:
- pomoc pri postavení a otvorení prevádzok v obchodných centrách spolu s Regionálnym manažérom a predavačmi podľa vopred určeného štandardu
- prvotné zásobenie prevádzok tovarom pri otvorení

Priebeh:
- nakladanie tovaru do auta v sklade
- rozvoz tovaru po našich maloobchodných prevádzkach
- vypisovanie dodacích listov
- údržba a oprava obchodného zariadenia na prevádzkach
- starostlivosť o reprezentatívny výzor prevádzky podľa štandardu
- spolupráca s Regionálnym manažérom vo zverených regiónoch
- komunikácia s personálom na prevádzkach
- byť neustále na cestách

Koniec:
- zatvorenie a zbalenie prevádzok z obchodných centier
- odovzdanie zbalených prevádzok
- odovzdanie a triedenie tovaru zo zbalených prevádzok
- kontrola hospodárenia pridelených regiónov

ZODPOVEDNOSŤ:
- za včasné a efektívne zásobenie prevádzok tovarom
- za správne vyplnenie dodacích listov
- za udržiavanie funkčnosti obchodného zariadenia na prevádzkach

- kompletné zaškolenie do činností uvedených vyššie v časti „Náplň práce“ ešte pred začiatkom
- služobné auto
- služobný telefón
- služobný notebook
- provízny systém odmeňovania
- možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- v prípade osvedčenia, široké uplatnenie na trvalý pracovný pomer

Ak ste sa v našej ponuke práce našli, pošlite nám svoj životopis. V prípade nášho záujmu vás pozveme na pohovor. Pohovory sa uskutočnia na našej centrále v Liptovskom Hrádku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- nízka až nulová nehodovosť
- odolnosť voči časovému stresu a námahe
- dynamická (energická) osobnosť
- silná orientácia na obchod
- časová flexibilita
- profesionálny prístup
- zodpovednosť
- lojálnosť voči firme i spolupracovníkom
- vodičské oprávnenie C výhoda

SPIRIT s.r.o. - už 24 rokov pôsobíme na Slovensku ako najväčší predajca zábavnej pyrotechniky.

Sme NAJväčším predajcom na trhu(v počte stánkov aj v predaji) a máme NAJširší výber produktov zábavnej pyrotechniky.

V sezóne predaja pyrotechniky zamestnávame až 350 zamestnancov.

Od roku 2014 sme na trhu v oblasti PÁRTY produktov a máme otvorených 10 prevádzok PARTYLAND, kde v rámci celého Slovenska roznášame ľuďom radosť naprieč celým Slovenskom. Sme sponzormi rôznych akcií, ktoré rozžiaria očká od najmenších až po dospelých nadšencov našich produktov.

Spravujeme aj Eshop www.partyland.sk

Cieľ našej firmy na nasledujúce obdobie je masívna expanzia.

Majiteľ spoločnosti je aj fanúšik aut a okrem iného sa rozhodol rozšíriť naše aktivity o otvorenie detailingového štúdia, ktorého cieľom je takisto roznášať zákazníkom radosť v podobe perfektne, detailne ošetreného tátoša

Sídlo spoločnosti sa nachádza na Liptove.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2721097  Dátum zverejnenia: 20.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou