Sales manager pre remeselný slovenský gin TOISON

spirit company s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacZákladná zložka (1000€ brutto) + variabilná zložka v závislosti od obchodných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Spirit Company sme spojili vášeň pre barovú alchýmiu s rozbiehaním gastro konceptov a priniesli na trh remeselný slovenský gin TOISON a bylinný likér Dr.Kramer. Pracujeme s tímom špičkových barmanov, máme sieť distribučných partnerov a spolupracujeme s majiteľmi gastro prevádzok, hotelov a reštaurácií po celom Slovensku. Keďže počet prevádzok prevyšuje naše časové kapacity, hľadáme kolegu, ktorý doplní náš tím.

Čo bude tvojou úlohou:

- Komunikácia s distribútormi a gastro partnermi
- Starostlivosť o našich partnerov sledovanie ich potrieb a nastavovanie vzájomnej spolupráce
- Aktívne vyhľadávanie nových spoluprác
- Napĺňanie ekonomických cieľov
- Zastupovanie spoločnosti na spoločenských podujatiach
- Komunikácia s interným marketingovým oddelením

- Fixný plat doplnený o benefity v závislosti od dosiahnutých obchodných výsledkov
- Dynamickú prácu spojenú s cestovaním a spoznávaním zaujímavých prevádzok
- Firemné auto, telefón, notebook
- Benefity v rámci našich gastroprevádzok
- Vstupenky na rôzne kultúrne podujatia aj pre rodinných príslušníkov
- Možnosť kariérneho rastu

Kontaktovaní budú vybraní uchádzači. Svoj životopis s fotografiou zasielajte na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Obchodné zručnosti so schopnosťou odhadnúť biznis potenciál
- Príjemné reprezentatívne a priateľské vystupovanie
- Dôslednosť pri komunikácii a reportingu
- Skúsenosti v segmente HORECA výhodou
- Schopnosť pracovať samostatne a flexibilne

V Spirit Company vyrábame slovenský remeselný gin TOISON a bylinný likér Dr.Kramer, ktoré následne smerujú do gastro-prevádzok a k distribučným partnerom. Zároveň sa staráme o našu destilérku Likérka Trenčianske Teplice spojenú s kaviarňou a barom. Od roku 2008 podnikáme vo svete gastronómie na Slovensku. Boli sme súčasťou vývoja domácej gastro a barovej scény a úspešne sme zabehli vlastnú reštauráciu, cateringovú firmu a cocktail bary. Popri tom sme cestovali po svete a sledovali, kam sa posúvajú trendy. Vášeň pre barovú alchýmiu a skúsenosti s rozbiehaním gastro konceptov sme spojili do myšlienky priniesť vlastný remeselný gin. Región kúpeľného mesta nás inšpiroval rozšíriť výrobu a vytvoriť ikonický kúpeľný likér. Vízia remeselnej výroby prirodzene viedla k založeniu Spirit Company.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4071849  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac