Skladník - práca na dve zmeny

SPINEA, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná mzda 608 + variabilná zložka mzdy uvedené v zamest. výhodách

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný uchádzač bude zodpovedať za:
• správnu manipuláciu, uskladnenie, zásobovanie výroby materiálom,
výdaj zásob zo skladu
• celková manipulácia, triedenie materiálu
• práca s PC,
• práca na VZV,
• správnosť údajov v informačnom systéme.

Zodpovednosti – všeobecne:
• za trvalé zlepšovanie procesov na útvare,
• za dodržiavanie BOZP a PO na pracovisku,
• za dodržiavanie zodpovedností a právomocí vyplývajúcich z platnej dokumentácia SMK,
• za sledovanie, plnenie legislatívnych požiadaviek a ich aplikovanie do interných predpisov,
• za dodržiavanie obchodného tajomstva spoločnosti,
• za ďalšie práce podľa príkazov nadriadeného, ktoré súvisia s predmetom podnikania spoločnosti a sú v súlade s ustanoveniami Zákonníka práce.

Iné výhody:
• práca v stabilnej, renomovanej výrobnej spoločnosti v sektore
špičkových technológií,
• príležitosť pre ďalší profesijný rast,
• uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností,
• práca na dve zmeny
• 33€ bonus za dochádzku
• 30€ bonus za kvalitu práce / po troch mesiacoch
• zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov.

Ak máte záujem o toto pracovné miesto, zašlite prosím svoj životopis a žiadosť na e-mail: personalne@spinea.sk Ďakujeme !

Odpovieme všetkým uchádzačom, ktorí zodpovedajú náplni práce a uvedeným požiadavkám na uchádzačov.

Touto cestou Vám dávame na vedomie, že ako prevádzkovateľ spracúvame Vaše osobné údaje za účelom vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Je to dôvod, pre ktorý sa spracúvajú Vaše osobné údaje v našom informačnom systéme na presne určenom právnom základe, ktorý predstavuje Váš súhlas dotknutej osoby podľa článku 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia. Účel je teda konkrétne určený, výslovne uvedený a oprávnený, pričom pri spracúvaní osobných údajov dotknutých osôb dodržiavame zásadu zákonnosti podľa článku 6 a 9 Nariadenia.
Ako dotknutá osoba však máte právo kedykoľvek odvolať svoj súhlas. Odvolanie súhlasu pritom nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním.
Kategórie dotknutých osobných údajov: údaje zo životopisu, motivačného listu, a pod.
Doba uchovávania osobných údajov: 1 rok odo dňa zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie
Zdroj, z akého pochádzajú osobné údaje: Profesia.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• platný preukaz vodiča motorových vozíkov - výhodou,
• platný preukaz viazača bremien - výhodou,
• zdvíhacie zariadenia - výhodou,
• schopnosť prevziať zodpovednosť, spoľahlivosť,
• precíznosť, pružné reagovanie na zmeny, adaptabilita a vnútorné zanietenie pre prácu.

SPINEA, s.r.o. je moderná slovenská strojárenská spoločnosť. Pri vzniku, v roku 1994, bol slovenský vynález nového unikátneho cykloidálneho reduktora. Prvý medzinárodný patent pre ložiskový reduktor, ktorý dostal názov TwinSpin, bol udelený v roku 1995 Európskym patentovým úradom v Mníchove. Vysoko presný reduktor TwinSpin patrí do kategórie hi-tech výrobkov a predstavuje unikátne technické riešenie spájajúce radiálno- axiálne ložisko s vysoko presnou prevodovkou do jedného kompaktného celku. Spoločnosť SPINEA taktiež vyrába ďalšie produkty, aktuátory DriveSpin a polohovacie moduly RotoSpin. Slovenského vynálezcu v roku 2009 nominovali na významné medzinárodné ocenenie „European Inventor of the year“ udeľované Európskym patentovým úradom.
Vyvrcholením systematického vývojárskeho úsilia je nová generácia reduktorov, uvedená v roku 2014 na svetový trh pod označením TwinSpin G.

Za viac ako dvadsať rokov svojej existencie sa spoločnosť SPINEA úspešne etablovala na svetovom trhu. V súčasnosti je jediným európskym výrobcom vysoko presných reduktorov a v tomto technologicky mimoriadne náročnom segmente konkuruje trom japonským firmám. Produkty pochádzajúce z vývoja spoločnosti SPINEA už rok po otvorení prvého výrobného závodu získali prestížne ocenenie Slovak Gold a od roku 2004 získali jedenásť ocenení „Strojársky výrobok roka“.

Spoločnosť disponuje vlastnými výrobnými kapacitami, ktoré tvoria najmodernejšie obrábacie technologické zariadenia od popredných svetových výrobcov. Viac ako 97% výrobkov smeruje na vývoz mimo Slovenska. Medzi najväčších zákazníkov firmy patria najmä výrobcovia priemyselných robotov ako KUKA, ABB, Comau alebo RR Robotika. Spoločnosť SPINEA je taktiež členom významných medzinárodných združení v oblasti robotiky, ako je International Federation of Robotics a EU Robotics, alebo zväzu nemeckých výrobcov strojov a zariadení VDMA.
Víziou spoločnosti je pokračovať vo vysokom tempe rastu a stať sa jedným z popredných výrobcov na trhu. V strednodobom horizonte plánuje SPINEA do roku 2020 zvyšovať kontinuálne svoju výrobnú kapacitu.

Spoločnosť SPINEA v súčasnosti zamestnáva viac ako 500 ľudí a patrí medzi najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne. Vzhľadom na technologickú náročnosť výroby a vysokú mieru tvorby pridanej hodnoty, väčšinu zamestnancov tvoria vysokokvalifikovaní odborníci z oblastí vývoja, konštrukcie, technológie, výroby, kontroly kvality a predaja.

Staňte sa aj vy zamestnancom spoločnosti SPINEA a rozšírte rady spokojných zamestnancov.

Záujemcom o prácu v našej spoločnosti odporúčame navštíviť stránky: www.spinea.sk, www.spinea-technologies.com.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Okrajová 33
080 05 Prešov

Kontakt

ID: 472864   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda 608 + variabilná zložka mzdy uvedené v zamest. výhodách