Operátor CNC obrábacích strojov - brúska, fréza, sústruh - vhodné aj pre absolventov

SPINEA, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
592 € + variabilná zložka mdzy do výšky 160€ + príplatky uvedené v zamest. výhodách

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný uchádzač bude zodpovedný za :
▪ kompletnú obsluhu CNC obrábacieho stroja - fréza, sústruh, brúska,
▪ realizáciu a kvalitu výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou,
▪ výrobu komponentov včas, v požadovanej kvalite a množstve, podľa platného technologického postupu a konštrukčnej dokumentácie,
▪ trvalé zlepšovanie technologických procesov na technológiách,
▪ za dennú evidenciu a kontrolu stavu strojov a zariadení a iné.

▪ práca v stabilnej, renomovanej výrobnej spoločnosti v sektore
špičkových technológií, ktorá rozširuje svoju výrobu a buduje novú prevádzku v Haniske pri Prešove s cieľom zamestnať viac než 1 000 zamestnancov,
▪ bonus za nepretržitú prevádzku 100€ /denná, nočná, voľno, voľno/ - 12 hod. zmenách,
▪ bonus za dochádzku 33€,
▪ bonus za kvalitu 30€ po 3 mesiacoch,
▪ príplatky za prácu v noci + za prácu nadčas + za prácu cez víkend + za prácu cez sviatok, + príplatok za prácu v hluku.
▪ zaúčanie na špičkových technológiách, príležitosť pre ďalší profesijný rast - zoraďovač CNC strojov,
▪ uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností,
▪ nástup cez agentúru Luto automotive s ktorou spolupracujeme viac než 10 rokov, možnosť prestupu do kmeňového stavu,
▪ zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov.

V prípade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám životopis na adresu:
e-mail: [email protected]
poštou: SPINEA, s.r.o., Okrajová 33, 080 05 Prešov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v spoločnosti SPINEA, s.r.o.
Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Touto cestou Vám dávame na vedomie, že ako prevádzkovateľ spracúvame Vaše osobné údaje za účelom vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie. Je to dôvod, pre ktorý sa spracúvajú Vaše osobné údaje v našom informačnom systéme na presne určenom právnom základe, ktorý predstavuje Váš súhlas dotknutej osoby podľa článku 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia. Účel je teda konkrétne určený, výslovne uvedený a oprávnený, pričom pri spracúvaní osobných údajov dotknutých osôb dodržiavame zásadu zákonnosti podľa článku 6 a 9 Nariadenia.
Ako dotknutá osoba však máte právo kedykoľvek odvolať svoj súhlas. Odvolanie súhlasu pritom nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním.
Kategórie dotknutých osobných údajov: údaje zo životopisu, motivačného listu, a pod.
Doba uchovávania osobných údajov: 1 rok odo dňa zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie
Zdroj, z akého pochádzajú osobné údaje: Profesia.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Technika

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalej požadujeme:
▪ základná obsluha CNC strojov s
ovládacím programom Fanuc, Heidenhain,
Sinumeri - prípadné zaškolenie - firmou SPINEA, s.r.o.
▪ základná znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
▪ práca s meradlami,
▪ práca na zmeny,
▪ obsluha zdvíhacích zariadení a viazanie
bremien - výhodou
▪ zodpovednosť, precíznosť, trpezlivosť.

SPINEA, s.r.o. je moderná slovenská strojárska spoločnosť. Pri jej vzniku, v roku 1994, bol vynález unikátneho cykloidného reduktora. Prvý medzinárodný patent pre ložiskový reduktor, ktorý dostal názov TwinSpin, bol udelený v roku 1995 Európskym patentovým úradom v Mníchove. Vysoko presný reduktor TwinSpin patrí do kategórie hi-tech výrobkov a predstavuje unikátne technické riešenie spájajúce radiálno-axiálne ložisko s vysoko presnou prevodovkou do jedného kompaktného celku. Spoločnosť SPINEA vyrába tiež ďalšie produkty, aktuátory DriveSpin a polohovacie moduly RotoSpin. Slovenského vynálezcu v roku 2009 nominovali na významné medzinárodné ocenenie „European Inventor of the year“ udeľované Európskym patentovým úradom.
Vyvrcholením systematického vývojárskeho úsilia je nová generácia reduktorov, uvedená v roku 2014 na svetový trh pod označením TwinSpin G.

Za viac ako dvadsať rokov svojej existencie sa spoločnosť SPINEA úspešne etablovala na svetovom trhu. V súčasnosti je jediným európskym výrobcom vysoko presných reduktorov a v tomto technologicky mimoriadne náročnom segmente konkuruje trom japonským firmám. Produkty pochádzajúce z vývoja spoločnosti SPINEA už rok po otvorení prvého výrobného závodu získali prestížne ocenenie Slovak Gold a od roku 2004 získali jedenásť ocenení „Strojársky výrobok roka“.

Spoločnosť disponuje vlastnými výrobnými kapacitami, ktoré tvoria najmodernejšie obrábacie technologické zariadenia od popredných svetových výrobcov. Viac ako 97% výrobkov smeruje na vývoz mimo Slovenska. Medzi najväčších zákazníkov firmy patria najmä výrobcovia priemyselných robotov ako KUKA, ABB, Comau alebo RRRobotica. Spoločnosť SPINEA je taktiež členom významných medzinárodných združení v oblasti robotiky, akými sú International Federation of Robotics a EU Robotics, ale aj zväzu nemeckých výrobcov strojov a zariadení VDMA.
Víziou spoločnosti je pokračovať vo vysokom tempe rastu a stať sa jedným z popredných výrobcov na trhu. V strednodobom horizonte plánuje SPINEA do roku 2020 zvyšovať kontinuálne svoju výrobnú kapacitu.

Spoločnosť SPINEA v súčasnosti zamestnáva viac ako 500 ľudí a patrí medzi najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne. Vzhľadom na technologickú náročnosť výroby a vysokú mieru tvorby pridanej hodnoty, väčšinu zamestnancov tvoria vysokokvalifikovaní odborníci z oblastí vývoja, konštrukcie, technológie, výroby, kontroly kvality a predaja.

Staňte sa aj vy zamestnancom spoločnosti SPINEA a rozšírte náš tím!

Záujemcom o prácu v našej spoločnosti odporúčame navštíviť našu webstránku: www.spinea.com.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Okrajová 33
080 05 Prešov

Kontakt

ID: 2133703   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   592 € + variabilná zložka mdzy do výšky 160€ + príplatky uvedené v zamest. výhodách