Špecialista montáže robotických zariadení a príslušenstva

Spinbotics s. r. o.

Miesto práce
Južná trieda 82, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka do tímu na montáž mechanických a elektrických dielov aktuátorov a modulov robotických ramien. Nie sme pásová výroba čiže tvoj deň nebude len nudná rutina a tvoje nápady a postrehy budú vítané. Tvojou náplňou práce bude:

- montáž aktuátorov
- montáž modulov robotických ramien
- príprava spojovacieho materiálu
- spájkovanie jednoduchých dosiek plošných spojov
- nastavovanie zariadenia podľa pokynov nadriadeného
- príprava zariadenia na odoslanie klientom
- cestovanie na stránku zákazníka

- ponúkame možnosť podieľať sa na vývoji kolaborativnej robotickej techniky
- flexibilný pracovný čas
- príspevok na stravovanie
- možnosť kariérneho rastu

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a zaslanie životopisu.

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorý spĺňajú kritéria danej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Elektrotechnické inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické a analytické myslenie, precíznosť, presnosť, zodpovednosť, nezávislosť, spoľahlivosť a flexibilita
- manuálna zručnosť
- znalosť spájkovania klasických súčiastok
- základný prehľad v súčiastkach pre elektroniku
- ochota učiť sa nové veci
- znalosti v oblasti technológie pohonu sú preferované

Spinbotics s.r.o. je mladá spoločnosť, ktorá je priekopníkom v oblasti automatizácie výrobných a nevýrobných malých a stredných podnikov. Ponúka svoje proprietárne produkty a služby v oblasti komplexného hardvéru, softvéru a služieb pre výrobný a nevýrobný priemysel v rámci celej EÚ.
ID: 4299141  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac