Obchodní zástupce

SPILKA, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodní zástupkyně pro prodej profesionální kosmetiky PAYOT

Pokud jste vyložený obchodní talent a rádi svým zákazníkům snášíte modré z nebe – v našem případě špičkovou profesionální kosmetiku – a neradi jim slibujete to, co pak firma nedodrží - pak bychom Vás mohli potřebovat. Pokud máte praxi z podobné pozice u jiné kosmetické firmy, jste náš člověk.

PAYOT je velká francouzská značka. Její kosmetické salóny, spa , wellness zařízení, parfumerie a hotely s ní pracují již téměř 100 let a její specialitou je péče o pleť obličeje a těla. Na to, co děláme, se můžete podívat na www.payot.com.

Co budete dělat:

· Na začátek dostanete na starost území celého Slovenska a část Moravy (nejdříve vás ale zaškolíme)

· Převezmete všechny zavedené zákazníky

· Budete vyhledávat nové klienty – věnovat se prospekci – potenciální klienty budete seznamovat s nabídkou PAYOT a za každou akvizici budete odměněni

· Zavedeným klientům budete poskytovat zákaznický servis. Budete za nimi jezdit nebo je zvát na speciální semináře, předvádět jim novinky, sestavovat a sbírat objednávky, zvát na školení a řešit případné reklamace nebo připomínky

· Budete plánovat a sledovat obrat svých klientů a navrhovat pro ně obchodní podmínky

· Povedete reporting o své činnosti a připravovat podklady pro CRM

Nebudete se nudit – naše (většinou) klientky jsou velmi rozmanité a práce s nimi je příjemná v příjemném prostředí. Neslibujte, co nemůžete splnit, buďte důslední při plnění své úlohy a klienti to ocení a budou Vás milovat.

Musíte znát, umět nebo mít:

· alespoň středoškolské vzdělání

· obchodní talent, vlastní vnitřní motivaci – nebudeme Vám neustále stát za zády

· kultivovaný vzhled i chování Vám přinese úspěch, nabízíte přece francouzské zboží!

· perfektní komunikační a prezentační dovednosti – vaši klienti Vám musí rozumět a Vy jim musíte umět naslouchat

· MS Office – budete komunikovat e-maily a používat texty a tabulky

· Budete cestovat denně skoro po celé SR, 20 dní v měsíci, 12 měsíců v roce - takže zkušeně řídit osobní vůz

Budete mít výhodu

. pokud bydlíte v Bratislavském, Trnavském nebo Trenčianském kraji

· pokud máte příjemné vystupování a dovedete se vypořádat se stresem

· pokud máte přehled o světě pleťové kosmetiky, pořpípadě jste již podobnou práci dělali

· pokud jste časově přizpůsobivá/ý a osobní povinnosti nemusíte denně přizpůsobovat těm pracovním

· pokud vás bude bavit být v týmu lidí, kteří pro svou značku žijí a pro její úspěch dělají maximum

Nabízíme Vám:

· home-office

· flexibilní pracovní dobu podle potřeb klientů, počítejte ale také s dojezdem domů a večerním přeposíláním objednávek a reportů

· základní vyškolení + pravidelná doškolování a obchodní konference

vybavení tiskovinami a materiálem
· podporu nadšeného týmu marketingu a prodeje (je nás dohromady 6)

volno kdykoliv podle dohody
produkty se slevou pro Vás
automobil k pracovním účelům
mobil
tablet
dotace internetového připojení z domova
výše mzdy: základní paušální odměna 1000 € + odměna podle dosažených výsledků 500 € – 2000 €

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 3342861  Dátum zverejnenia: 23.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.