Klimatizér

Spilatex, s.r.o.

Miesto práce
Ku Bratke 5, Levice
Termín nástupu
asap
Od 5,8 EUR/hod.od 1 400 Eur priemerná mzda po skúšobnej dobe a zaučení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha klimatizačných zariadení, kontrola stavu a funkčnosti jednotlivých technologických zariadení klimastrojovne – ventilátorov, čerpadiel, pračky, ventilov.

Obsluha ovládacích panelov klima strojovní na Velíne klimatizácie.

Kontrola a evidencia klima parametrov teplota + vlhkosť na prevádzke Spilatex, udržiavanie požadovaných parametrov na halách podľa požiadaviek výroby, hlásenie odchýlok.

Kontrola funkčnosti elektrických zariadení klimastrojovní.

Servisné a čistiace práce na klimastrojovniach podľa pokynov nadriadeného.

Bližšie informácie ohľadne pracovnej náplne na osobnom pohovore.

príspevok zamestnávateľa na DDS - 2% z hrubej mzdy,
13. a 14. plat
vernostná prémia
prítomnostno - dochádzkový bonus
relaxačná poukážka raz za mesiac
pestrý sociálny program

Jedná sa o prácu v stabilnej spoločnosti v nepretržitej prevádzke.
ranná zmena od 06:00 do 18:00
nočná zmena od 18:00 do 06:00

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Chuť pracovať, samostatnosť, flexibilita a zodpovednosť

Spoločnosť Spilatex, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005. Naším 100% spoločníkom je nemecká firma Spinnerei Lampertsmühle GmbH, so sídlom v Kaiserslauterne, ktorá má vyše 160 ročnú tradíciu vo výrobe režných i farebných priadzí a nití. Sme súčasťou celosvetovo silnej a úspešnej skupiny Aditya Birla Group v odvetví textilu Aditya Birla Yarn.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4808124  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.