Можливість для людей з України

Elektromontér/Montér oceľových konštrukcií - práce vo výškach

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacod 1.200€ v závislosti od skúseností + ročné odmeny, + príplatky, + diéty netto,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výškové práce pri montáži stožiarov vysokého napätia na stavebno-montážnych pracoviskách,
- stavebno-montážne a elektro-montážne práce pri výstavbe a rekonštrukciách vedení vysokého napätia
- spájanie dielov oceľových konštrukcií skrutkovaním a stavba stožiarov podľa technologických postupov,
- montáž izolátorov a vodičov podľa technologických postupov,
- cca 50-80 % fondu pracovnej doby sú práce vo výškach,
- montážne práce v týždňových, resp. 10-dňových cykloch,

- komerčné úrazové poistenie,
- práca v zahraničí,
- sociálny program.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnícke, stavbárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- dobrý zdravotný stav,
- schopnosť práce vo výškach nad voľnou hĺbkou
- elektrotechnické vzdelanie výhodou
- vodičský preukaz typu C
- nemecký jazyk pokročilý výhodou

SPIE Elektrovod, a. s., je známy ako hlavný dodávateľ komplexných riešení
v energetickom sektore v Slovenskej a Českej republike.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti výstavby, montáže a inštalácií energetických zariadení pre výrobu, prenos a distribúciu elektrickej energie. Ponúkame široké spektrum služieb od projekčných prác cez výrobu a zabezpečenie dodávok, ich montáž, revíznu činnosť, opravy, údržbu, záručný a pozáručný servis až po poradenskú a konzultačnú činnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 532621  Dátum zverejnenia: 4.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac