Logo SPIE Elektrovod, a. s.

Technický pracovník - sklad a logistika

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ ročné odmeny a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava, príjem a výdaj materiálu, náradia, strojov a zariadení v zmysle požiadaviek jednotlivých stavieb,
• administratívne činnosti,
• evidencia vydaného a prijatého materiálu v systéme,
• zakladanie nových dodaných komponentov do skladu a ich evidovanie v systéme,
• kontrola platnosti revízií náradia na pravidelnej báze,
• príjem a výdaj OOPP na základe požiadaviek,
• vykonávanie priebežných a pravidelných inventúr,
• objednávky, faktúry a komunikácia s účtovným oddelením,
• komunikácia s externými dodávateľmi prepravných a mechanizačných výkonov,
• obsluha VZV,
• obsluha tlakových a plynových zariadení počas vykurovacej sezóny,
• plní ďalšie pokyny nadriadeného.

- ak si prispievate na DDS, prispejeme Vám aj my!
- užite si jeden deň voľna naviac (deň energetiky),
- môžete sa zapojiť do programu "nájdi svojho kolegu" a získať finančný bonus,
- rozvoj a vzdelávacie programy,
- príspevok na rekreáciu a regeneráciu pracovnej sily,
- odmena za darovanie krvi v prípade dosiahnutia Jánskeho plakety,
- ak budete chorí, máme lepšie platenú PN,
- na podporu "Work Life Balance" poskytujeme našim zamestnancom Multisport kartu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Obsluha VZV výhodou
Vodičský preukaz C výhodou
Flexibilita
Ochota učiť sa nové veci
Otvorenosť, spoľahlivosť, pracovitosť
Schopnosť riešiť problémy

SPIE Elektrovod, a. s., je známy ako hlavný dodávateľ komplexných riešení
v energetickom sektore v Slovenskej a Českej republike.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti výstavby, montáže a inštalácií energetických zariadení pre výrobu, prenos a distribúciu elektrickej energie. Ponúkame široké spektrum služieb od projekčných prác cez výrobu a zabezpečenie dodávok, ich montáž, revíznu činnosť, opravy, údržbu, záručný a pozáručný servis až po poradenskú a konzultačnú činnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Pavlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4680201  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac