Tlmočník/Prekladateľ - Maďarsko

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
1 500 EUR/mesiacmzda od 1.500€ brutto v závislosti od skúseností, + diéty vo výške 39€ netto na deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ovládate komunikáciu v maďarskom jazyku, a máte záujem si ísť zarobiť do Maďarska ako tlmočník/prekladateľ, pošlite nám prosím svoj životopis!

Jedná sa o tlmočenie pri vybavovaní administratívnych záležitostí, pri registrácií pobytu, u lekára, pri komunikácií s investorom za zamestnancov priamo v Maďarsku na stavbe, kde naši zamestnanci vykonávajú elektromontážne práce pri výstavbe stožiarov vysokého napätia.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske výhodou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SPIE Elektrovod, a. s., je známy ako hlavný dodávateľ komplexných riešení
v energetickom sektore v Slovenskej a Českej republike.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti výstavby, montáže a inštalácií energetických zariadení pre výrobu, prenos a distribúciu elektrickej energie. Ponúkame široké spektrum služieb od projekčných prác cez výrobu a zabezpečenie dodávok, ich montáž, revíznu činnosť, opravy, údržbu, záručný a pozáručný servis až po poradenskú a konzultačnú činnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4368685  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac