Právnik

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Apollo Business Centre, Prievozská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu "Právnik", ktorý bude mať možnosť pracovať na skrátený pracovný úväzok 4 hod./deň, v sídle spoločnosti Apollo Business Centre v Bratislave.

Toto sú hlavné okruhy činností, ktoré budú Vašou náplňou práce:
- sledovanie legislatívneho procesu a zapracovanie prijatých a novelizovaných právnych predpisov do príslušnej dokumentácie spoločnosti
- pripomienkovanie a príprava interných riadiacich aktov a metodických usmernení spoločnosti
- poskytovanie a podpora poradenstva v právnych otázkach ostatným zamestnancom spoločnosti
- príprava a pripomienkovanie zmluvnej dokumentácie, vyjadrení a podaní
- agenda obchodného registra

- ak si prispievate na DDS, prispejeme Vám aj my!
- užite si jeden deň voľna naviac (deň energetiky),
- príležitostný homeoffice pri vybraných pozíciách,
- môžete sa zapojiť do programu "nájdi svojho kolegu" a získať finančný bonus,
- rozvoj a vzdelávacie programy,
- príspevok na rekreáciu a regeneráciu pracovnej sily
- ak máte auto, prispejeme Vám na parkovanie súkromného vozidla,
- odmena za darovanie krvi v prípade dosiahnutia Jánskeho plakety,
- ak budete chorí, máme lepšie platenú PN,
- na podporu "Work Life Balance" poskytujeme našim zamestnancom Multisport kartu.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo - minimálne 4-ročné skúsenosti na pozícii právnik v stavebnej spoločnosti, spoločnosti v oblasti energetiky alebo advokátskej kancelárii

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti

SPIE Elektrovod, a. s., je známy ako hlavný dodávateľ komplexných riešení
v energetickom sektore v Slovenskej a Českej republike.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti výstavby, montáže a inštalácií energetických zariadení pre výrobu, prenos a distribúciu elektrickej energie. Ponúkame široké spektrum služieb od projekčných prác cez výrobu a zabezpečenie dodávok, ich montáž, revíznu činnosť, opravy, údržbu, záručný a pozáručný servis až po poradenskú a konzultačnú činnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4325927  Dátum zverejnenia: 11.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac