Stavbyvedúci (technológia)

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac+ ročné odmeny + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Zodpovedá za organizovanie, riadenie a koordinovanie stavebných prác a iných činností na stavenisku.
· Eviduje vykonané stavebné práce.
· Rozhoduje o začatí a ukončení stavebných prác a iných činností na stavenisku a stavbe.
· Vydáva pokyny týkajúce sa stavebných prác, organizuje práce a pohyb osôb na stavenisku a na stavbe (riadi a organizuje stavebno-montážnych práce podriadených montérov a elektromontérov pri výstavbe a rekonštrukciách investičných celkov, tzn. pri výstavbe alebo rekonštrukciách vedení VN a VVN, výstavbe a rekonštrukciách rozvodní a transformovní a pod., v rámci právomocí delegovaných projektovým manažérom, efektívne nasadzuje kapacity na jednotlivé zákazky a efektívne riadi fond pracovnej doby podriadených zamestnancov, efektívne využíva subdodávateľské kapacity. Pri využívaní montážnych kapacít spolupracuje s manažérom útvaru SMK a jednotlivými subdodávateľmi).
· Preberá stavebné výrobky, zisťuje ich vhodnosť a určuje ich umiestnenie a uskladnenie na stavenisku.
· Vydáva príkazy na okamžité zastavenie stavebných prác a iných činností na stavenisku a na stavbe.
· Koordinuje poradie stavebných prác, zodpovedá za termíny a kvalitu vykonávaných prác na pridelenej zákazke, vrátane subdodávok.
· Aktívne sa zúčastňuje na príprave stavby a na nákupe materiálu.
· Vykonáva odborné, riadiace a organizačné činnosti na jednotlivých zákazkách v rozsahu právomocí delegovaných mu projektovým manažérom.
· Zodpovedá za dodržiavanie zásad BOZP a OPP.

- služobné auto, PC, mobil
- práca v renomovanej firme
- sociálny program
- príspevok zamestnávateľa na DDS,
- 1 deň voľna naviac (1.10 Deň energetiky)
- diéty bez krátenia
- karta Multisport
- príspevok na regeneráciu sily
- príspevok na rekreáciu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo uchádzačov, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrotechnika, energetika

Počet rokov praxe

5

- Odborná spôsobilosť vo výstavbe - výhodou
- Komunikačné schopnosti
- Schopnosť viesť ľudí
- Analytické myslenie
- Zodpovednosť, lojálnosť
- Schopnosť učiť sa

SPIE Elektrovod, a. s., je známy ako hlavný dodávateľ komplexných riešení
v energetickom sektore v Slovenskej a Českej republike.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti výstavby, montáže a inštalácií energetických zariadení pre výrobu, prenos a distribúciu elektrickej energie. Ponúkame široké spektrum služieb od projekčných prác cez výrobu a zabezpečenie dodávok, ich montáž, revíznu činnosť, opravy, údržbu, záručný a pozáručný servis až po poradenskú a konzultačnú činnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4323050  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac