Prípravár stavieb

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Apollo Business Center II, Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 600 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a zručností kandidáta + ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov a kontrola technickej dokumentácie pre potreby projektového tímu
- príprava podkladov pre fakturáciu
- špecifikácia materiálu podľa vypracovanej projektovej dokumentácie na realizáciu projektu a súpis požiadaviek materiálu pre útvar nákupu
- technologická príprava zákazky
- komunikácia s úradmi a organizáciami, ktoré vstupujú do procesu realizácie projektu
- spracovanie a súčinnosť pri tvorbe harmonogramov výstavby
- zabezpečovanie materiálového vybavenia na jednotlivé stavby v spolupráci so stavbyvedúcim
- inžinierska činnosť v súvislosti s realizáciou zákazky, tzn. rokovania s vlastníkmi o podmienkach realizácie zákazky
- vypracovanie podkladov pre finančné odškodnenie vlastníkov za spôsobené škody na pozemkoch, spôsobené realizáciou zákazky
- kompletizácia podkladov pre kolaudačné konania zákazky a Technickú inšpekciu
- spoluúčasť, analýza a riešenie vzniknutých/reklamovaných závad po zrealizovaní projektu

Ak si prispievate na DDS, prispejeme Vám aj my!
- Užite si jeden deň voľna naviac (deň energetiky)
- Príležitostný homeoffice pri vybraných pozíciách
- Môžete sa zapojiť do programu "nájdi svojho kolegu" a získať finančný bonus
- Rozvoj a vzdelávacie programy
- Ak máte auto, prispejeme Vám na parkovanie súkromného vozidla
- Odmena za darovanie krvi v prípade dosiahnutia Jánskeho plakety
- Ak budete chorí, máme lepšie platenú PN
- Na podporu "Work Life Balance" poskytujeme našim zamestnancom Multisport kartu

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať u nás v spoločnosti. Vzhľadom na množstvo prijatých životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov telefonicky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - elektrotechnické, strojárstvo, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technická oblasť

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- zodpovednosť,
- samostatnosť
- schopnosť učiť sa
- vyjednávacie schopnosti
- porozumenie výkresovej dokumentácie

SPIE Elektrovod, a. s., je známy ako hlavný dodávateľ komplexných riešení
v energetickom sektore v Slovenskej a Českej republike.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti výstavby, montáže a inštalácií energetických zariadení pre výrobu, prenos a distribúciu elektrickej energie. Ponúkame široké spektrum služieb od projekčných prác cez výrobu a zabezpečenie dodávok, ich montáž, revíznu činnosť, opravy, údržbu, záručný a pozáručný servis až po poradenskú a konzultačnú činnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4101147  Dátum zverejnenia: 12.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac