Špecialista pre obchod

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Prievozská 4, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
cca 1350-1700 EUR podľa plnenia požiadaviek + benefity+ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sleduje vestníky verejného obstarávania, úradný vestník EÚ, portály energetických a veľkých priemyselným podnikov,
- kontroluje evidenčné listy ponúk a zákaziek, sleduje oznámenia o výsledkoch verejného obstarávania a konkurenčných ponukách,
- vypracováva obchodný plán za spoločnosť, k tomu si zabezpečuje všetky relevantné informácie a podklady,
- vypracováva reporty o stave jednotlivých realizovaných zákaziek, kde sleduje stav nákladovej časti jednotlivých zákaziek v porovnaní so smerným plánom, tento aktualizuje na mesačnej báze,
- pri vypracovávaní reportov úzko spolupracuje s útvarom kontrolingu,
- vykonáva administratívnu agendu v súvislosti s obchodnými prípadmi podľa zákona, pripravuje reporty o stave jednotlivých zákaziek pre rozhodovanie orgánov spoločnosti,
- Príprava podkladov a tvorba prezentácií počas procesu schvaľovania nadlimitných ponúk akcionárom,

- práca v renomovanej firme v strede mesta,
- sociálny program,
- stravné lístky,
- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,8 % z HM,
- 1 deň voľna nad rámec RD (spravidla 1.10.),
- karta Mulisport,
- ďalšie benefity (odmeny ku Dňu energetiky, ročné odmeny...),

Informácie o výberovom konaní

Pošlite svoj štruktúrovaný C.V.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

komunikačné schopnosti,
analytické myslenie,
schopnosť pracovať v tíme,
zodpovednosť,
schopnosť a vôľa učiť sa,
lojalita,

SPIE Elektrovod, a. s., je známy ako hlavný dodávateľ komplexných riešení
v energetickom sektore v Slovenskej a Českej republike.
Zabezpečujeme komplexné služby v oblasti výstavby, montáže a inštalácií energetických zariadení pre výrobu, prenos a distribúciu elektrickej energie. Ponúkame široké spektrum služieb od projekčných prác cez výrobu a zabezpečenie dodávok, ich montáž, revíznu činnosť, opravy, údržbu, záručný a pozáručný servis až po poradenskú a konzultačnú činnosť.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3642957  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: cca 1350-1700 EUR podľa plnenia požiadaviek + benefity+ročné odmeny