Vodič - strojník ťažkých mechanizmov

SPIE Elektrovod, a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 050 EUR/mes + benefity + príplatky + ročné odmeny + diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie nákladných motorových vozidiel na cestných komunikáciách a v teréne,
- obsluha hydraulickej ruky na vozidle pri stavbe stožiarov vedení vn a vvn, obsluha navijaka a pod.
- starostlivosť o pridelené motorové vozidlo,
- práca po celom území SR a ČR v týždňových resp. 1-dňových režimoch,
- práca je okrem SR častá aj v rámci ČR

- práca v renomovanej firme,
- sociálny program,
- príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 2,8 % z HM,
- mobil,
- základná pracovná doba 37,5 od/týždeň,
- 1 deň voľna nad rámec dovolenky ku Dňu energetiky,
- ročné odmeny,

Informácie o výberovom konaní

pošlite C.V. s osobnými údajmi a profesnou praxou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

C, E

nie

- výstavba rozvodní a transformovní vn a vvn od 6 kV do 400 kV vrátane súvisiacich častí a objektov,
- výstavba elektrární resp. ich hlavných elektrotechnických častí ako sú zariadenia vlastnej spotreby, zálohové napájanie, zariadenia pre vyvedenie výkonu generátorov, montáže rozvodní pre pripojenie elektrárne na sieť,
- výstavba vedení vn a vvn od 22 kV do 400 kV,
- výstavba pozemných inžinierskych stavieb v oblasti energetiky,
- výstavba optických telekomunikačných trás,
- projekčná činnosť v rozsahu dodávky,

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SPIE Elektrovod, a.s.
Prievozská 4C
824 66 Bratislava 26

Kontakt

Kontaktná osoba: Dipl. Ing. Juraj Ivasuk
Tel.: +421250251600
E-mail: poslať životopis
ID: 3620662   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 050 EUR/mes + benefity + príplatky + ročné odmeny + diéty