Mzdová účtovníčka

spicybrown s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 300 - 1 600 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností a seniority uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme mzdovú účtovníčku, ktorej hlavnými úlohami bude komplexné spracovanie a vedenie personálnej a mzdovej agendy .
- vedenie a zodpovednosť za aktuálnosť personálnej databázy zamestnancov v mzdovom systéme
- vykonávanie všetkých administratívnych činností súvisiacich so vznikom, zmenami a zánikom pracovnoprávnych vzťahov
- spracovanie miezd, odvodov a dane z miezd a všetkých atribútov mzdy v stanovenom termíne
- uzávierkové práce spojené so spracovaním miezd
- spracovanie a zasielanie mesačných výkazov poistného, prehľadov na daň, ročných hlásení o dani z príjmu a štatistických výkazov
- komunikácia so štátnymi inštitúciami a úradmi súvisiacimi s personálno-mzdovou agendou
Monitorovanie a pravidelne sledovanie legislatívnych zmien v oblasti personálno-mzdovej agendy a návrh ich implementácie.

​- poď sa presvedčiť, že aj v regióne Trenčín vieš pracovať v kreatívnej firme s mladým kolektívom
​- máme pre teba pracovný počítač, telefón, auto na pracovné účely
​- u nás máš možnosť kariérne rásť a budovať svoj tím
​- dáme ti bezplatné obedy, vstupenky na zaujímavé podujatia, pozvánku na našu firemnú lyžovačku aj letnú grilovačku
​- a ako bonus – máme sesterskú firmu na výrobu ginu:)​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- máš skúsenosti na pracovnej pozícii mzdový účtovník minimálne 2 roky
- vieš samostatne pracovať a rýchlo sa učíš nové veci
- vieš sa rýchlo prispôsobiť novým situáciám a pracovným úlohám
- máš zodpovedný prístup k práci
- si dôsledný pri riešení zadaných úloh

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4793803  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac