Nákupca / Nákupkyňa v eventovej agentúre

spicybrown s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 400 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme fullservisová eventová agentúra. Medzi naše služby patria eventy na mieru, profi catering a prenájom štýlových eventových priestorov. Mesačne objednávame veľké množstvo tovaru – najviac sú to suroviny do cateringu a závodného stravovania, ale tiež oblečenie pre hostesky, dekorácie na eventy alebo kancelárske potreby a elektronika. Ak ťa baví nakupovanie, sledovanie akcií a výhodných ponúk na internete budeš pre nás tým ideálym kolegom alebo kolegyňou.

Tvojou náplňou práce bude hlavne :
• nákup materiálu na základe dopytov z jednotlivých oddelení
• komunikácia s dodávateľmi
• komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• riešenie problémov v súvislosti s nákupom
• sledovanie ideálnych podmienok nákupu tovarov z hľadiska ceny a kvality
• príprava podkladov pre vyjednávanie dodacích podmienok a uzatváranie kontraktov
• dosahovanie úspor pri obstarávaní tovaru
• účasť na interných meetingoch

- poď sa presvedčiť, že aj v regióne Trenčín vieš pracovať v kreatívnej firme s mladým kolektívom
- máme pre teba pracovný počítač, telefón, auto na pracovné účely
- u nás máš možnosť kariérne rásť a budovať svoj tím
- dáme ti bezplatné obedy, vstupenky na zaujímavé podujatia, pozvánku na našu firemnú lyžovačku aj letnú grilovačku
- a ako bonus – máme sesterskú firmu na výrobu ginu:)

Informácie o výberovom konaní

Tvoj životopis s fotografiou pošli na adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovedný prístup k povinnostiam a práci
- časovú flexibilitu
- schopnosť analyticky myslieť a hľadať riešenia
- vôľu naučiť sa nové veci

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4772439  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac