Junior marketingový manažér

spicybrown s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi naše značky patrí eventovka SPICYBROWN, slovenský gin TOISON, ktorý zbiera svetové ocenenia, štýlová prevádzka LIKÉRKA, eventový priestor EVENTHOUSE, gastro značky a tiež sme organizátorom koncertov, festivalov a podujatí. Sme na trhu viac ako 10 rokov a postupne rozširujeme naše portfólio o nové aktivity a projekty. Marketing vnímame ako nekonečné množstvo možností ako zaujať, budovať imidž našim brandom a práca u nás rozhodne nikdy nie je stereotyp.

Preto hľadáme kreatívneho marketéra / marketérku s chuťou učiť sa nové veci. Človeka, ktorý má hlavu plnú nápadov, rád tvorí a orientuje sa vo svete marketingu. Nemusíš mať skúsenosti, ale musí ťa baviť online, sledovať trendy a mať prehľad. Je pre nás dôležité mať v tíme fajn parťáka alebo parťáčku, s ktorým budeme robiť na pekných projektoch a zdieľať nadšenie pre marketing.

Čo ťa u nás čaká?

• Správa sociálnych sietí
• Príprava prezentácií a materiálov
• Príprava textov a podkladov
• Komunikácia s médiami a dodávateľmi (grafik, tlačiarne...)
• Komunikácia s influencermi

V závislosti od skúsenosti ti radi prenecháme prácu na našich značkách. Ukáž nám, čo ťa baví, nájdi si miesto v našom tíme a pracuj na značkách a marketingových aktivitách, ktoré ti sedia najviac.

- Práca na dizajnových značkách gastro prevádzok, eventových priestorov, produktov
alebo festivalov a podujatí
- Mladý kreatívny tím, ktorý ti dá toľko supportu, koľko budeš na začiatku potrebovať, aby si mohol samostatne pracovať na plné obrátky
- Firemný notebook a telefón
- Vstupenky na naše koncerty a eventy
- Firemné benefity v našich gastro prevádzkach

Svoj životopis s fotografiou nám zašli na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama, masmédiá

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

• Rád tvoríš a marketing je tvojou vášňou
• Si kreatívny, iniciatívny a hľadáš riešenia, nie výhovorky :)
• Si precízny, spoľahlivý a vieš si ustrážiť deadliny
• Máš estetické cítenie, bavia ťa pekné veci a máš zmysel pre detail
• Sleduješ trendy, máš vkus a vieš príjemne komunikovať

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4709989  Dátum zverejnenia: 22.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac