Marketingový manažér v eventovej agentúre

spicybrown s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho a spoľahlivého marketéra s chuťou učiť sa nové veci a pracovať na značkách v oblasti gastronómie, eventov a kultúry. Marketing vnímame ako nekonečné množstvo možnosti ako zaujať, budovať imidž našim brandom a naplniť naše prevádzky a podujatia hosťami.
Náplň práce:
- Správa sociálnych sietí (vystavanie feedu v spolupráci s fotografmi, naplánovanie a
propagovanie príspevkov, správa kampaní)
- Príprava prezentácií a materiálov
- Príprava textových podkladov
- Komunikácia s médiami a dodávateľmi (grafik, tlačiarne...)
- Rezervácia reklamných plôch
- Komunikácia s influencermi

- Práca na dizajnových značkách gastro prevádzok, eventových priestorov, produktov
alebo festivalov a podujatí
- Mladý kreatívny tím, ktorý ti dá toľko supportu, koľko budeš na začiatku potrebovať, aby si mohol samostatne pracovať na plné obrátky
- Firemný notebook a telefón
- Vstupenky na naše koncerty a eventy
- Firemné benefity v našich gastro prevádzkach

Svoj životopis s fotografiou nám zašli na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama, masmédiá, management

Prax na pozícii/v oblasti

marketing

- Rád tvoríš a marketing je tvojou vášňou
- Si precízny a spoľahlivý
- Sleduješ trendy, máš vkus a vieš príjemne komunikovať
- Zaujímaš sa o veci a chceš porozumieť značke, s ktorou pracuješ

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4405790  Dátum zverejnenia: 18.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac