Event manager junior/senior

spicybrown s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 600 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu eventovej agentúry SpicyBrown hľadáme kolegov event managerov. Otvárame pozíciu pre juniorov aj seniorov pre región Trenčín.

SENIOR event manager

Práca senior event managera zahŕňa prácu v kancelárii v eventovom tíme aj prácu priamo na realizovaných podujatiach. Spravidla má senior event manager pridelených súbežne niekoľko eventov, ktoré rieši od návrhu po realizáciu. Medzi jeho náplň práce patrí:

- komunikácia s klientom a tímom agentúry pri realizácii eventu
- vypracovanie kreatívnych konceptov a kalkulácií podľa zadania od klienta
- komunikácia s účinkujúcimi a dodávateľmi
- manažovanie eventu medzi kolegami v agentúre
- vypracovanie časového priebehu eventu
- kontrola priebehu podujatia a riešenie vzniknutých situácií
- sledovanie finančného výsledku podujatia
- výmena zmlúv a faktúr

JUNIOR event manager

Junior event manager je pravou rukou seniora a jeho úlohou je:

- príprava podkladov do ponúk a kalkulácií pre senior event managera
- overovanie dostupnosti účinkujúcich, dodávateľov a eventových priestorov
- komunikácia s hosteskami, šatniarkami a personálom na eventoch
- pomoc pri realizácii eventu priamo na mieste

- mladý a kreatívny kolektív
- pracovný počítač, telefón, auto na eventy a stretnutia
- možnosť kariérne rásť a budovať svoj tím
- bezplatné obedy
- vstupenky na rôzne kultúrne podujatia a párty

Pracovná pozícia je vypísaná pre head office SpicyBrown v Trenčianskych Tepliciach. Váš životopis s fotografiou zašlite e-mailom na adresu: [email protected] spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment, ekonomika a podnikanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- si precízny a flexibilný
- si komunikatívny a reprezentatívny
- dokážeš si elegantne zmanažovať ľudí
- máš schopnosť vychytať detaily
- vieš robiť na viacerých zadaniach súbežne a ustrážiť si termíny
- budeš stíhať naše tempo

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4276093  Dátum zverejnenia: 4.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac