Marketingový manažér pre dizajnový hotel

spicybrown s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1500 Eur - mzda závislá od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kursalon Trenčianske Teplice je unikátny historický priestor, známy ako reštaurácia z TOP Trend rebríčka, eventový a svadobný priestor s jedinečnou atmosférou. Momentálnou prestavbou bude doplnený o hotelovú časť, wellness & SPA, a stane sa tak jedným z najdizajnovejších hotelov na Slovensku. Otvorenie je naplánované na leto 2019.
www.hotelkursalon.sk

Pozícia marketingového manažéra zahŕňa:
- budovanie značky hotela v online a offline prostredí
- spoluprácu s médiami a reklamnými spoločnosťami
- organizácia PR eventov
- manažovanie recenzií na hotelové a reštauračné služby
- komunikáciu s obchodným oddelením
- spoluprácu pri návšteve veľtrhov a výstav
- správu sociálnych sieti
- vizuálnu komunikáciu z prostredia hotela – fotky, príspevky
- komunikáciu s eventovým tímom pri príprave klientskych podujatí
- vytváranie a rozposielanie newslettrov
- sledovanie noviniek a trendov z HORECA segmentu
- marketingovú podporu orientovanú na klientov

- práca v jednom z najštýlovejších hotelov na Slovensku
- možnosť profesionálnej realizácie
- mladý, kreatívny kolektív, v ktorom sa rozhodne nebudeš nudiť
- obedy zdarma
- počítač, pracovný telefón
- spoločné teambuildingy

Tvoj životopis s fotkou a motivačným listom zašli e-mailom na adresu: [email protected] spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, marketingová komunikácia, manažment, obchod, ekonómia

Vodičský preukaz

B

- si komunikatívny a reprezentatívny
- vieš samostatne pracovať a rýchlo sa učíš nové veci
- budeš stíhať naše tempo
- dokážeš si elegantne zmanažovať ľudí
- máš schopnosť vychytať detaily
- si precízny

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3599567  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 Eur - mzda závislá od skúseností uchádzača