HR manager SpicyBrown

spicybrown s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu SpicyBrown hľadáme novú posilu na pozíciu HR manager. Ak máš "nos na ľudí ", rád s nimi komunikuješ a hľadáš skrytý potenciál, si pre nás ten pravý.
Do Tvojej náplne práce bude patriť :
- aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov cez klasické aj alternatívne zdroje
(Profesia, LinkedIn, Facebook, osobné referencie)
- nábor a výber nových zamestnancov - inzercia voľných pracovných pozícií,
selekcia životopisov, osobné pohovory
- starostlivosť o zamestnancov a ich rozvoj
- tvorba systému zaškoľovania a vzdelávania zamestnancov
- pravidelné monitorovanie úspešnosti adaptačného procesu nových
zamestnancov
- odmeňovanie a systém benefitov pre zamestnancov
- organizovanie výletov a teambuildingov

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- možnosť pracovného rastu
- stabilita pracovného miesta
- práca v mladom, kreatívnom a super kolektíve:)
- obedy v našej Cantíne platené zamestnávateľom
- raz mesačne firemné raňajky

Tvoj životopis spolu s motivačným listom a fotografiou zašli e-mailom na adresu: kariera@spicybrown.sk spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.7.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment, psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prax v oblasti ľudských zdrojov (nábor, výber, vzdelávanie, hodnotenie, odmeňovanie, motivácia zamestnancov)
- skúsenosť s vyhľadávaním kandidátov cez sociálne médiá a pracovné portály
- schopnosť odhadnúť ľudí, vidieť ich silné aj slabé stránky, ich dlhodobý potenciál a riziká
- schopnosť budovať pozitívne vzťahy a komunikovať na profesionálnej úrovni, organizačné schopnosti a samostatnosť

SpicyBrown je fullservisová agentúra, ktorá sa okrem prevádzkovania objektov Kursalon Trenčianske Teplice a Event House Žilina venuje trom hlavným oblastiam – organizuje nezabudnuteľné podujatia, zabezpečuje výnimočný catering, pripravuje čarovné svadby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

T. G. Masaryka 608/34
914 51 Trenčianske Teplice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Šandrik
E-mail: poslať životopis
ID: 3398953   Dátum zverejnenia: 7.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500