Platená marketingová stáž v eventovej agentúre SpicyBrown

spicybrown s. r. o.

Miesto práce
Trenčianske Teplice
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 200 Eur/ mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SpicyBrown je fullservice eventová agentúra. Máme kopec projektov a podujatí, preto prijmeme stážistu na platenú marketingovú stáž. Dáme ti fixné vreckové k štúdiu a ak si sadneme, radi budeme spolupracovať aj naďalej. SpicyBrown tvorí niekoľko značiek, ktoré chceme neustále posúvať - SpicyBrown, SpicyWedding, Event House Žilina, Kursalon Trenčianske Teplice, festival ART IN PARK, Cultura a ďalšie.
Stáž v marketingovom tíme trvá 3 mesiace a je nastavená na 20 hodín/ týždenne.

Čo ťa čaká:
- Ukáž nám, čo ťa baví a nájdi si miesto v našom tíme a prácu na značke, ktorá ti najviac sadne
- Môžeš spravovať naše FB, instagram, youtube a google účty
- Ak si kreatívny, poď s nami vytvárať koncepty našich eventov
- Ak ti ide textovanie, radi ti zveríme materiály k našim projektom, komunikáciu s médiami, blogy
- Môžeš fotiť, robiť videá, či rozhovory s účinkujúcimi na našich eventoch
- Vytvárať newslettre, pridávať info na weby
- Ak si skôr analytický marketér, určite ti nájdeme pekné čísla v našich kampaniach, o ktoré sa treba starať

- mladý, kreatívny kolektív
- práca na štýlových projektoch a značkách
- možnosť kariérne rásť
- obedy v našej firemnej kantíne zdarma
- firemné raňajky raz mesačne
- krásne pracovné prostredie v nových kanceláriách
- spoločné teambuildingy
- vstupy na rôzne eventy

Napíš, čo ťa v marketingu najviac baví a s čím by si sa chcel u nás realizovať a spolu so svojím CV s fotografiou nám to zašli na [email protected] spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama, masmédiá, management

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- si kreatívny
- ovládaš spisovnú slovenčinu
- dokážeš si manažovať úlohy
- máš schopnosť vychytať detail a zabezpečiť, aby veci spolu dobre vyzerali
- vieš samostatne pracovať a rýchlo sa učíš nové veci
- si zodpovedný
- budeš stíhať naše tempo
- máš vkus ;)

Sme špecialisti na eventy a na každý eventový detail. Organizujeme nezabudnuteľné podujatia, zabezpečujeme profesionálny catering, postaráme sa o technické zabezpečenie, mobiliár, inventár a kreatívny vizuál podujatí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3340015  Dátum zverejnenia: 13.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 200 Eur/ mesiac