Hor sa do práce! Hľadáme Montéra detských ihrísk

SPI GLOBAL PLAY s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si manuálne zručný a nebojíš sa učiť nové veci? Rád cestuješ a práca na živnosť Ti nie je cudzia? Máš praktické myslenie a dokážeš pracovať pod stresom? Ak sú odpovede kladné, pracuj pre nás!
Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a realizáciu detských ihrísk po celom svete. Na východe, vo Veľkom Šariši, máme pobočku, ktorá zabezpečuje montáž detských ihrísk v rôznych krajinách sveta. Momentálne hľadáme zručného kandidáta na pozíciu Montéra.
Tvojou úlohou bude:
• stavba oceľových konštrukcií, kompletná výstavba detských ihrísk
• realizácia výkonov a jednotlivých prác podľa inštrukcií nadriadeného, v súlade s technologickým postupom prác a časovým harmonogramom

• zabezpečená doprava na miesto výkonu práce
• zabezpečené ubytovanie
• seriózny prístup
• primerané ohodnotenie
• možnosť karierného rastu

V prípade Vášho záujmu, pošlite prosím mailom Váš štrukturovaný životopis. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov ,ktorí spĺňajú uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• manuálna a technická zručnosť, odbornosť
• skúsenosti so stavbou oceľových konštrukcií
• samostatnosť, zodpovednosť, lojálnosť, pracovitosť, húževnatosť, tímový hráč
• aktívny prístup k riešeniu vzniknutých situácií a problémov
• dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť
• anglický jazyk –základná znalosť veľkou výhodou
• aktívny vodič

Sme spoločnosť SPI GLOBAL PLAY s.r.o. a špecializujeme sa na vývoj, výrobu a montáž detských ihrísk, trampolínových parkov a športovísk po celom svete. Poskytujeme širokú škálu služieb - od 3D dizajnovania detských ihrísk, cez konzultácie a plánovanie, až po samotnú výrobu, dodávku a montáž detských ihrísk.
ID: 3545897  Dátum zverejnenia: 3.3.2022