Reagujte bez životopisu

Stomatolog pro moderní zavedenou kliniku

SPGroup a.s.

Místo práce
Chlumčanského 497, Praha 8-Libeň, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Od 150 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Vysokoškolské vzdělání v oboru opravňující k výkonu povolání v ČR;
Praxe v oboru je velkou výhodou, ale případně dáme příležitost také šikovným absolventům/-tkám - kalendář Vám naplníme adekvátní klientelou;
Chuť prohlubovat svoje znalosti a nadále rozvíjet svou odbornost;
Český nebo slovenský jazyk na výborné komunikativní úrovni;
Zodpovědný přístup, spolehlivost a vstřícnost k pacientům;
znalost cizího jazyka výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout
Velmi dobré platové ohodnocení adekvátní zkušenostem - ohodnocení se pohybuje dle specializace, zkušeností a rozsahu spolupráce od 60.000 - 350.000 Kč včetně provizí;
Úzkou spolupráci s jinými specialisty a kapacitami v oboru;
Práci s moderním technickým vybavením;
Hrazená odborná školení a vzdělávání dle potřeb konkrétního specialisty;
Individuální nastavení mzdy a úvazku;
Vstřícný přístup vedení a kvalitní přátelský kolektiv.

Nástup ihned, případně dle dohody - máme v přípravě další ordinace pro Vaše kvalitní zázemí i pohodlí. V našem týmu jsou specialisté se zkrácenými úvazky (od 1 dne/týdně) i rodiče na mateřské / rodičovské dovolené.

Od října tohoto roku připravujeme otevření druhé luxusní provozovny na Praze 4, aktuálně jsme ve fázi architektonických návrhů. Pokud preferujete tuto lokalitu, rádi Vás poznáme už nyní.

Zastavte se u nás, kávu máme výbornou :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dovolenou
Vzdělávací kurzy, školení
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Příspěvek na vzdělání
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Andrea Králová
Tel.: 221907201
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4813669  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 150 000 Kč/měsíc