Plný úväzok - Čašníčka/Barmanka SPEZAX caffe Banská Bystrica

SPEZAX s. r. o.

Miesto práce
Námestie SNP 6, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
6 - 7,5 EUR/hod.Mzda 5,70.- Eur/Hod v čistom. Finančný príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzky v Banskej Bystrici
hľadáme šikovných ľudí na pozíciu barman/ čašníčka
Práca za barom, obsluha zákazníkov, príprava kávy, príprava
alkoholických a nealkoholických nápojov.

- Stabilné zázemie
- Práca v mladom kolektíve
- Možnosť kariérneho rastu
Môžeš rátať s férovým ohodnotením tvojej práce a priateľským a ľudským prístupom nie len zo strany mladého kolektívu, ale aj majiteľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v obore, Osvedčenie o odbornej spôsobilosti alebo Prax v obore - výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť v odbore a prax v oblasti gastronomických služieb, príjemné vystupovanie, práca v kolektíve, zodpovednosť, flexibilita, samostatnosť.
HPP - Vzdelanie v obore , Osvedčenie o odbornej spôsobilosti, Prax v obore výhodou

Naša spoločnosť prevádzkuje kaviarne od roku 2015,

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4766853  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.