Referent/ka - anglický jazyk, obchodné oddelenie e-shopu

ŠPERKY s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac13. plat, odmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov na objednanie tovaru,
- výber tovaru,
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi, externými spolupracovníkmi,
- kontrola stavu zásob,
- spracovávanie tabuliek, štatistických údajov zo systému,
- sledovanie trendov,
- spolupráca s medzinárodnými dopravcami,
- spolupráca s colnými úradmi,
- zosumarizovanie podkladov nákupu pre účtovné oddelenie.

- podrobne vypracované postupy na zaškolenie
- podpora zaškoľovacieho tímu
- zamestnanecké zľavy
- mladý tvorivý kolektív
- firemné stretnutia a teambuildingové akcie

Pridaj sa k nám do medzinárodného tímu, kde môžeš nadobudnúť ďalšie skúsenosti a získať všeobecný rozhľad v tejto oblasti. Využi u nás svoje doterajšie znalosti. Dáme ti možnosť vlastného rozhodovania pri výbere tovaru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť Šperky s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom šperkov cez eshop. Medzinárodný predaj tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- samostatnosť, húževnatosť, nápaditosť, sledovanie trendov,
- obchodný, vyjednávací prístup,
- spolupráca s colnými orgánmi je výhodou,
- vynikajúca znalosť Excel, Word,
- výborná komunikatívna úroveň angličtiny - riešenie mailov, telefonátov,
- zmysel pre detaily,
- logické myslenie.

Sme jeden z najväčších e-shopov s medzinárodným aktívnym pôsobením a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4161481  Dátum zverejnenia: 14.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac