Vytváranie popisov produktov v e-shope

ŠPERKY s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
900 - 1 100 EUR/mesiac900 + výkonnostné bonusy do 200 eur po zaučení všetkých činností a samostatnej práci, 13. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytváranie názvov, popisov, parametrov, kľúčových slov a vlastností k jednotlivým výrobkom.
- Ukladanie popisov, kľúčových slov a fotografií k produktom v interných systémoch.
- Pridávanie našich videí na YouTube kanál a v interných systémoch a správa YouTube.
- Zadávanie produktov na fotenie/retuš a ich kontrola.
- Komunikácia s fotografmi, retušérmi, grafikmi a inými oddeleniami.
- Evidencia, štatistické údaje a zálohovanie dát.
- Kontrola web stránky.
- Zodpovednosť za zverejnené údaje.
- Pomocné administratívne práce.

Zamestnanecké zľavy
Atraktívne finančné ohodnotenie
Kariérny rast
Mladý tvorivý kolektív
Firemné stretnutia a teambuildingové akcie

- kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky,
- na osobnom pohovore uchádzač vypracuje úlohy - popisy výrobkov a testy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť Šperky s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom šperkov cez eshop. Medzinárodný predaj tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- výborná znalosť gramatiky slovenského jazyka,
- bohatá slovná zásoba,
- počítačové zručnosti na vysokej užívateľskej úrovni,
- výborné rozlišovacie schopnosti pri detailoch, farbách,
- mierne pokročilá úroveň anglického jazyka,
- samostatnoť,
- flexibilnosť,
- trpezlivosť,
- systém v práci,
- dodržiavanie manuálov,
- dôslednosť,
- multitasking,
- zodpovednosť ...

Sme jeden z najväčších e-shopov s medzinárodným aktívnym pôsobením a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4087267  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac