Referentka marketingu

ŠPERKY s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiacbonusy do 200 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna tvorba reklamných on-line kampaní,
- atraktívne posty na sociálnych sieťach,
- práca s Business Managerom, pixelom,
- FB marketing,
- zabezpečovanie a starostlivosť o reklamu v on-line a tlačenej forme,
- návrhy a implementácia marketingových kampaní,
- administrácia a aktualizácia webovej stránky,
- kompletná príprava kampaní na sociálnych sieťach, tvorba reklamných textov, výber produktov kampaní, vyhodnotenie a analýza kampaní,
- realizácia a vyhodnotenie newsletterov,
- spolupráca s externými pracovníkmi,
- príprava podkladov pre grafické oddelenie a kompletný dohľad nad grafickým spracovaním všetkých materiálov a kampaní,
- podpora predaja na iných kanáloch - Amazon, Ebay ...

Kreatívne a admin úlohy:
- reklamné a marketingové texty: posty, články, slogany,
- spravovanie sociálnych sietí: tvorba kreatívneho obsahu, posty, feedy,
- zabezpečenie reklamy v tlačenej forme (letáky, katalógy): návrh a realizácia cez externé firmy, grafikov,
- aktualizácia a editácia web stránky: rôzne zmeny podľa obdobia v roku alebo trendov,
- tvorba a správa kampaní: affiliate programy,
- tvorba newslettrov: príprava a výber produktov, akcií

Zamestnanecké zľavy
Atraktívne finančné ohodnotenie
Mladý tvorivý kolektív
Možnosť realizácie svojich nápadov

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky a majú skúsenosti s vykonávaním podobných činností. Hľadáme AKTÍVNU osobu, ktorá je kreatívna a je schopná rýchlo nabehnúť na interné systémy. Na osobnom pohovore vyžadujeme, aby uchádzač mal prehľad o našich sociálnych sieťach. Nástup je ASAP ! Životopis musí obsahovať fotografiu - v rámci jedného dokumentu (nie ako ďalšiu prílohu). Osobný pohovor bude čo najskôr, taktiež nástup je ASAP. Mzda sa bude odvíjať aj od dosiahnutých výsledkov na základe štatistík.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Spoločnosť Šperky s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom šperkov cez eshop. Medzinárodný predaj tovaru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy

Počet rokov praxe

8

- kreativita, komunikatívnosť a precíznosť
- písomné zručnosti
- schopnosť plánovať
- rýchlo sa adaptovať
- ochota učiť sa zavedený systém
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných úloh
- skúsenosti s Analytics a AdWords - výhoda
- byť aktívny na sociálnych sieťach

Sme jeden z najväčších e-shopov s medzinárodným aktívnym pôsobením a stále expandujeme. Zakladáme si na širokej palete produktov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3909880  Dátum zverejnenia: 7.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac