Obchodný zástupca

SpeMach s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1 000 € základná mzda + provízna odmena závislá od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- prezentácia spoločnosti, propagácia a vyhľadávanie príležitosti pre predaj
- uskutočňovanie a uzatváranie obchodných prípadov
- spolupráca pri príprave cenových ponúk
- vedenie administratívnej agendy
- reporting

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- práca v mladom kolektíve
- možnosť vzdelávanie prostredníctvom školení a certifikácií
- možnosť kariérneho rastu
- motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy
- benefity, sociálny program, rekreačné poukazy
- firemné a športové podujatia

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala zašlite žiadosť a životopis e-mailom na adresu spoločnosti.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2020 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Acrobat Reader - pokročilý
- pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti na obchodníckej pozícii
- cieľavedomosť a zodpovednosť
- príjemné a profesionálne vystupovanie voči zákazníkom, empatia, flexibilita, kreativita,
- dlhodobá perspektíva pôsobenia na pracovnej pozícii
- samostatnosť, obchodný talent, vysoká výkonnosť a priebojnosť
- schopnosť viesť samostatne obchodné jednania
- veľmi dobré komunikačné a obchodné zručnosti
- skúsenosť s technickým poradenstvom

Spoločnosť SpeMach s.r.o. vznikla v roku 2009 v Košiciach. Firma sa zaoberá vývojom a výrobou montážnych a výrobných liniek a automatizáciou existujúcich výrobných procesov. Zákazníkom dodávame kompletnú službu, od vývoja zariadenia, cez výrobu až po finálnu montáž a spustenie zariadenia u nich v závode.
Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o vývoji a stavbe jednoúčelových strojov. SpeMach s.r.o. je prosperujúca spoločnosť a dnes je už veľmi dobre etablovaná u viacerých významných zákazníkov z oblasti automobilového priemyslu, ale aj z iných odvetví. Našim cieľom ja stať sa jednou z najlepších firiem v oblasti automatizácie a stavby výrobných a montážnych liniek.
Ak chceš byť pri tom, príď a staň sa členom spemach "špeciálneho tímu" !

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Južná trieda 78
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Dzuriš
Tel.: +421917430537
E-mail: poslať životopis
ID: 3868795  Dátum zverejnenia: 11.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac