Programátor jednoúčelových strojov

SpeMach s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 78, Košice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrh automatizačných systémov
- vypracovanie softwaru pre ovládanie navrhovaných jednoúčelových zariadení s dôrazom na optimálnu funkčnosť a bezpečnosť
- oživovanie zariadení a ich uvádzanie do prevádzky
- aktívna práca v rámci celého tímu
- vytváranie technickej dokumentácie v súlade s požiadavkami koncového zákazníka

- motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy
- 13. plat
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť ďalšieho vzdelávanie prostredníctvom školení a certifikácií
- firemné a športové podujatia

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požadované kritéria, zašlite svoje životopisy na adresu: spemach@spemach.sk.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti SpeMach s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. "O ochrane osobných údajov", pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.11.2017 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Počítačové znalosti - programátor

SIMATIC STEP 7 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na obdobnej pozícii podmienkou
- znalosť programovanie v prostredí Siemens Simatic Step 7 je podmienkou
- znalosť niektorého ďalšieho PLC ( Schneider, Bernecker&Rainer a pod.) je výhodou
- dobré komunikačné schopnosti
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- flexibilita, samostatnosť

Spoločnosť SpeMach s.r.o. vznikla v roku 2009 v Košiciach. Hlavným produktom firmy je výroba jednoúčelových strojov a zariadení. Zákazníkom dodávame kompletnú službu, od vývoja zariadenia, cez výrobu až po finálnu montáž a spustenie zariadenia u nich v závode. Sme nezávislou spoločnosťou čerpajúcou z dlhoročných skúseností a nadštandardných vedomostí o vývoji a stavbe jednoúčelových strojov. SpeMach s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť a dnes je už veľmi dobre etablovaná u viacerých významných zákazníkov z oblasti automobilového priemyslu, ale aj z iných odvetví.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Južná trieda 78
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Dzuriš
Tel.: 0917430537
E-mail: poslať životopis
ID: 3174084   Dátum zverejnenia: 11.10.2017