Elektrikár / Elektromontér - Servisný technik

SPELIS s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 20, 85101 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážne práce rôzneho druhu: Bytové inštalácie, administratívne centrá, priemyselné objekty, výroba rozvádzačov, novostavby, rekonštrukcie, slaboprúdové systémy.
Servisné činnosti, v prípade potreby práce v noci.
Evidencia spotrebovaného materiálu na stavbe, spracovanie podkladov vykonaných prác a odpracovaných hodín (servisné záznamy, montážne alebo stavebné denníky).
Záznamy zhotovených prác, zakreslenie do zverených podkladov.

Mobilný telefón aj na súkromné účely.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy a sprievodné listy zasielajte emailom.
Telefonicky budú kontaktovaní len uchádzači pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Čítanie elektroprojektov.
Samostatné jednanie a vystupovanie.
Proaktívny prístup riešenia zverených úloh a požiadaviek.

§21 alebo §22 Vyhl.508/2009 podmienkou, §23 výhodou.
Možnosť osobného rastu v oblasti elektrotechniky a elektrických inštalácií.

Spoločnosť pôsobí v oblasti realizácie elektrických inštalácií.
Pre klientov zabezpečuje kompletný servis od projektov až po samotnú realizáciu a následný servis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Budatínska 20
85106 Bratislava
ID: 2637684   Dátum zverejnenia: 8.8.2017