Rozpočtár / Prípravár stavieb - Elektroinštalácie

SPELIS s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 20, 85101 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cenové kalkulácie, rozpočty elektroinštalačných a súvisiacich prác.
Výber dodávateľov, objednávanie materiálu, skladová evidencia.
Kontrola realizácie prác na diele, komunikácia s montážnymi partiami a so zástupcom objednávateľa a investora.
Príprava realizácie servisných prác a projektov elektrických inštalácií.
Evidencia servisných zásahov a výjazdov, spracovanie kalkulácií vykonaných prác.
Príprava podkladov pre ukončenie prác a odovzdanie klientovi.

Mobilný telefón po dohode aj na súkromné účely.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy a sprievodné listy zasielajte emailom.
Telefonicky budú kontaktovaní len uchádzači pozvaní na osobný pracovný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.10.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatné jednanie a vystupovanie.
Proaktívny prístup riešenia zverených úloh a požiadaviek.

Výhodou sú skúsenosti pri tvorbe rozpočtov a skúsenosti z organizácie servisných činností.
§21 - §24 Vyhl. 508/2009 podmienkou výhodou.
Možnosť osobného rastu v oblasti elektrotechniky a elektrických inštalácií.

Pozícia je vhodná aj pre absolventov, výhodou je ale prax v stavebníctve alebo v podobnej pozícii.

Spoločnosť pôsobí v oblasti realizácie elektrických inštalácií.
Pre klientov zabezpečuje kompletný servis od projektov až po samotnú realizáciu a následný servis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Budatínska 20
85106 Bratislava
ID: 2311591   Dátum zverejnenia: 6.10.2017