Samostatný obchodník dverových a vrátových systémov

SPEDOS - Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
po dohode
Od 1 500 EUR/mesiac1 500,-- EUR fix + provízny systém v závislosti od výsledkov predaja. Provízna zložka nemá hornú hranicu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš dobré obchodné a komunikačné schopnosti? Si samostatný človek a rád si organizuješ svoju prácu sám? Zároveň ti technické myslenie nie je cudzie? V tom prípade, máme pre teba pracovnú ponuku samostatného obchodníka dverových a vrátových systémov.

Tvojou náplňou prácou bude:
- samostatná obchodná činnosť predovšetkým v teréne (HOME OFFICE)
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- získavanie nových zákaziek a zmlúv
- zodpovednosť za celkový priebeh zákazky od A po Z
- poradenstvo a technické prezentácie pre investorov, architektov, developerov a stavebné firmy

Zamestnanecké benefity:
firemné vozidlo- aj na súkromné účely, mobilný telefón
zaujímavý sociálny program
príspevok na DDS
2 dni dovolenky naviac
vianočný bonus podľa stanovených kritérií
rôzne školenia
nestereotypná práca
príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

štrukturované životopisy zasielajte mailom
vybraní uchádzači budú pozvaní k osobnému pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodná činnosť

Počet rokov praxe

2

- obchodná prax
- obchodný talent
- technické myslenie
- samostatnosť
- komunikačné a prezentačné schopnosti

Naša spoločnosť vznikla v roku 1995 ako dcérska spoločnosť českého SPEDOSu. Patríme medzi popredných dodávateľov v obore dverových a vrátových systémov na slovenskom a českom trhu. V súčasnej dobe sme stabilným, skúseným a spoľahlivým subdodávateľom mnohých dôležitých stavebných firiem a významným partnerom radu výrobných, obchodných a príspevkových organizácií. Sme tiež odborným konzultantom mnohých architektonických ateliérov a jednotlivých projektantov, ktorým ponúkame ucelený systém podkladov a priamu spoluprácu. Najlepšou odmenou sú pre nás tisíce realizácií a stovky spokojných zákazníkov, ktoré si každoročne pripisujeme na svoje konto.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3594365  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac