Referent pre dopravu

SPEDGARANT, s.r.o.

Miesto práce
Jasenovská 340, Humenné
Nástupný plat: od 770,-Eur až do 910,- Eur brutto / v závislosti od skúseností uchádzača/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• koordinovanie prepráv podľa požiadaviek zákazníkov, priama komunikácia s
klientom
• komunikácia s vodičmi
• komunikácia so zákazníkmi a dopravcami
• neustále monitorovanie a kontrola priebehu prepráv
• príprava reportov pre potreby vedúceho oddelenia resp. zákazníka,
• vytváranie cenových ponúk pre prepravné služby
• spracovanie objednávok
• evidencia dokumentov a informácií týkajúcich sa prepráv

• práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
• možnosť profesijného rastu
• práca v mladom dynamickom kolektíve
• flexibilný pracovný čas
• občerstvenie vo forme čaju, minerálky a kávy

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou SPEDGARANT, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

--- Vaše žiadosti zasielajte prosím priamo na náš e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

• SŠ/VŠ vzdelanie, logistické, dopravné, obchodné
zameranie výhodou
• jeden cudzí jazyk aktívne je podmienka, ďalší
veľkou výhodou
• skúsenosti v oblasti dopravy, špedície - výhodou
• PC zručnosti
• výborné organizačné a komunikačné schopnosti,
flexibilita,
• všeobecný prehľad v oblasti dopravy výhodou
• práca s databázami / Raal Trans, Timocom,
Trans.eu/ - výhodou

SPEDGARANT - sme dynamická spoločnosť pôsobiaca 19-ty rok v medzinárodnej kamiónovej doprave a špedícii. Prepravy realizujeme vlastnými vozidlami v rámci celej Európy na základe požiadaviek našich zákazníkov. Disponujeme 30-mi nákladnými súpravami a 2-ma dodávkami. Máme cca 45 zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3579356  Dátum zverejnenia: 21.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat: od 770,-Eur až do 910,- Eur brutto / v závislosti od skúseností uchádzača/