Obchodný zástupca pre akvizíciu nových dopravcov

SpedDKa s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 900 EUR/mesiacSme na začiatku a všetko je otázkou dohody. Dones príležitosť a obchod, my sa o Teba postaráme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať z domu a privyrobiť si slušné peniaze ?
Na veku u nás nezáleží, na znalosti problematiky v oblasti dopravy a v špedícii áno.
Ponúkame Ti možnosť pracovať pre našu mladú spoločnosť a byť jej súčasťou, aj keď zo začiatku iba na diaľku, z domu, na živnosť. Čo teda od teba chceme?

- aktívne vyhľadávanie nových dopravcov s FTL vozidlami pre vyťažovanie ich vozidiel v rámci EU, alebo SK-CZ na SK, alebo CZ trhu
- práca iba z domu, ak dohodneš termín stretnutia so zákazníkom, pôjde naň náš kolega, samozrejme, aj s Tebou, ak budeš chcieť

- úzka spolupráca s ostatnými členmi nášho tímu a jeho support
- provízie z každého aktívneho dopravcu, ktorý jazdí pre našu spoločnosť počas celej doby jeho pôsobenia u nás
- denný reporting oslovených dopravcov do našej centrály a vzájomná komunikácia s našim obchodným oddelením

- práca iba z domu
- pri aktívnej činnosti sa podieľame na tvojich nákladoch
- tvoja odmena závisí len od tvojej šikovnosti

Pokiaľ si myslíš, že si tou správnou osobou do nášho tímu a máš skutočne znalosti z oblasti dopravy, vieš vyhľadávať dopravcov pre náš biznis, týkajúci sa vyťažovania vozidiel v rámci EU, stačí, aby si poslal životopis v slovenčine mailom.
Ozveme sa Ti určite.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava a logistika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

- komunikatívnosť
- schopnosť argumentácie
- telefonovať - telefonovať - telefonovať
- znalosti dopravného trhu je podmienkou

Spoločnosť SpedDKa s.r.o. je mladou a dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá špedíciou, logistikou a vyťažovaním nákladných vozidiel v Eu.
Sídlo spoločnosti je vo Svätom Antone, kancelárie vo Zvolene a v CZ - Vysoké Mýto.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4007653  Dátum zverejnenia: 3.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac