Vodič kamiónu

ŠPED-INPEX s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
2 220 EUR/mesiac2220 Eur/mesiac Základná mzda je 1000 Eur + variabilná zložka mzdy(príplatky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vodič návesovej súpravy MEGA - krajiny EÚ
- starostlivosť o zverené vozidlo
- základňa je v Nitre

- moderný vozový park, veľká kabína, pridelená vlastná súprava
- práca vo finančne zdravej a stabilnej spoločnosti
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- turnusy dohodou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

vodič LKW

Počet rokov praxe

2

• platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča
• KARTA VODIČA do digitálneho tachografu
• KVALIFIKAČNÁ KARTA VODIČA
• občianska a dopravná bezúhonnosť
• zdravotný preukaz
• ochota pracovať, samostatnosť, presnosť
• časová flexibilita, znalosť cudzieho jazyka výhodou

Spoločnosť ŠPED-INPEX figuruje na poli prepravného priemyslu už 12 rokov a neustále zdokonaľuje svoje špedičné služby tak, aby dokázala svojim zákazníkom poskytnúť špičkový servis zodpovedajúci európskym štandardom. Disponujeme aj vlastným vozovým parkom, tým pádom dokážeme poskytnúť rýchlejší a kvalitnejší servis našim zákazníkom. Počas nášho niekoľkoročného pôsobenia, sme sa stali špecialistami v tom, čo robíme. Naše expresné služby zabezpečia, že sa tovar dostane presne tam, kam je to potrebné a to za najkratšiu možnú dobu. Sústavne sledujeme vyvíjajúci sa trh a jeho požiadavky a vďaka tomu sme neustále pripravení na nové zmeny, na ktoré sa dokážeme expresne adaptovať.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4544716  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 220 EUR/mesiac