.NET/SQL/SSRS Developer

SpecPage

Miesto práce
Ružinovská 42, 821 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

SpecPage je popredným poskytovateľom inovatívnych softvérových riešení pre potravinársky a nápojový priemysel so sídlom vo Švajčiarsku a kanceláriami v Nemecku, Holandsku, na Slovensku, vo Francúzsku, Taliansku, Švédsku a USA.

Spoločnosť SpecPage sa zameriava na softvér riadenia životného cyklu produktu (PLM) a riadenia kvality (LIMS), ktorý slúži lídrom v priemysle potravín a nápojov na celom svete. Naše PDM riešenie znižuje čas uvedenia na trh a zabezpečuje kvalitu a dodržiavanie predpisov vrátane integrácie GS1-GDSN.

V našej kancelárii v Bratislave rozširujeme náš development tím a hľadáme šikovného vývojára, ktorý má niekoľkoročné skúsenosti s vývojom v .NET a s Microsoft SQL Serverom. Jeho hlavnými úlohami bude:

• Analýza a návrh riešení (potrebné dobré algoritmické a analytické myslenie)
• Programovanie a testovanie (zodpovednosť za termíny a kvalitu kódu)
• Údržba existujúcich riešení
• Podpora kolegov z iných oddelení

- jazykové kurzy (nemčina, angličtina) na pracovisku
- ročný bonus
- teambuildingy
- vitamínový program na pracovisku
- profesionálna sebarealizácia a osobný rozvoj

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.1.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

SQL - pokročilý
C# - pokročilý
.NET - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Úspešný kandidát by mal mať:
• Skúsenosti s vývojom softvéru
• Proaktívne myslenie a vysokú úroveň motivácie
• Byť tímovým hráčom
• Silnú vôľu vzdelávať sa

Výhodou sú:
• Microsoft SQL Server Reporting Services alebo podobné technológie

SpecPage is a leading provider of innovative software solutions for the food and beverage industry. International food manufacturers have selected our modern and user friendly solutions to manage their unique and complex processes for lifecycle management (PLM) including R&D, specifications, declaration and quality management.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SpecPage AG
Bärenmatte 1
CH-6403 Küssnacht am Rigi
Švajčiarsko

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viera Beňová, PhD.
Tel.: 0911589985
E-mail: poslať životopis
ID: 1322473   Dátum zverejnenia: 1.12.2017