Delphi Development Trainee

SpecPage AG

Miesto práce
Ružinovská, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ľudí, ktorí nastúpia do programu prípravy na pozíciu Junior Delphi Developer. Títo zamestnanci začnú pracovať na oddelení podpory zákazníkom a časť pracovného úväzku budú venovať vzdelávaniu sa v programovaní v programovacom jazyku DELPHI a vzdelávaniu v práci s Microsoft SQL Server pod vedením našich vlastných inštruktorov. Postupne bude narastať časť pracovného úväzku, ktorú budú venovať programovaniu a podľa záujmu a šikovnosti jednotlivého zamestnanca v priebehu 3-12 mesiacov prejdú z pracovnej pozície Delphi Trainee na pracovnú pozíciu Junior Delphi Developer.

Náplň práce Delphi Development Trainee:
- Spravuje problémové hlásenia a vykonáva analýzu a testovanie na prvej úrovni podpory
- Zhromažďuje ďalšie informácie súvisiace s hlásenými incidentmi
- Komunikuje s našimi zákazníkmi cez telefón alebo e-mail
- Riesi prípady v spolupraci s druhou úrovňou podpory
- Rieši incidenti až do ukončenia a poskytnutia riešenia zákazníkovi.
- Úzko spolupracuje s ostatnými oddeleniami - projektový manažment / IT
- Spisuje dokumentáciu pre požiadavky na zmenu
- Poskytuje školenia

• Príprava na pozíciu Junior Delphi Developer (vzdelávanie v programovacom jazyku Delphi a v práci s Microsoft SQL Server pod vedením inštruktorov), v ktorej budete robiť najmä nasledujúce činnosti:
- analýzu a implementáciu nových požiadaviek do existujúceho riešenia
- udržiavať a vylepšovať existujúceho riešenia
- vytvárať, udržiavať a aktualizovať databázy
- reportovať splnenie úloh

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

plat od 1.000,- EUR brutto

flexibilný pracovný čas, ovocie, extra sick leave days, home office možný po skončení skúšobnej doby na základe dohody s nadriadeným

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s Microsoft SQL Server výhodou, ale nie podmienkou
- pozitívny a zodpovedný prístup k práci, ochota a záujem učiť sa nové veci a pracovať na sebe, vytrvalosť

SpecPage je popredný poskytovateľ inovatívnych softvérových riešení pre potravinársky a nápojový priemysel. Medzinárodní výrobcovia potravín a nápojov na všetkých kontinentoch si vybrali naše riešenia softvérových procesov - riadenie životného cyklu produktov (PLM), správa číselníkov, správa informácií o produktoch (PIM) - pri integrácii IT a R&D na podporu špecifikácií, deklarácie, riadenie kvality pre strategický, trvalý rast a riadenie zhody na globálnom trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SpecPage s.r.o.
Ružinovská 42
82101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Finance & HR manager Jarmila Halásová, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 3602912   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   plat od 1.000,- EUR brutto