Výkonná asistentka

Special Transport euroExpress, s.r.o.

Miesto práce
Rovinka
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 1 700 EUR/mesiac+ koncoročný bonus podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti. Výška mzdy je závislá od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho zabehnutého tímu odborníkov na logistiku hľadáme nového parťáka, ktorý nám pomôže s administratívnym chodom našej kancelárie, plánovaním a organizáciou obchodných aktivít, či spracovaním ekonomickej agendy.
Ak si veselá kopa ako my :-), máš chuť pracovať v mladom, dynamickom kolektíve, ovládaš aspoň jeden cudzí jazyk slovom aj písmom, k tomu rada komunikuješ s ľuďmi a dobre zvládaš administratívne práce, si na správnom mieste a čítaj ďalej.

Radi ti do zodpovednosti zveríme:
- emailovú a telefonickú komunikáciu s úradmi a inštitúciami súvisiacimi s pozemnou prepravou (KR PZ, OÚ v jednotlivých okresoch kde sa preprava realizuje, SSC, NDS, D4R7, ŽSR...)

- evidencia a spracovanie jednoduchých účtovných podkladov

- vystavovanie faktúr podľa jednotlivých objednávok a distribúcia obchodným partnerom

- spracovanie dennej pošty spoločnosti a správa elektronickej schránky

- evidencia vozového parku spoločnosti, leasingových zmlúv a poistiek k jednotlivým vozidlám

- podpora manažmentu spoločnosti - podpora pri obchodných stretnutiach, uvítanie návštev, zabezpečenie občerstvenia

- úzka spolupráca s celým obchodným tímom

Ak máš z niektorej z menovaných činností obavu, nemaj, celú agendu ti rada odovzdá a podrobne ťa zaškolí naša milá kolegyňa. :-)

- motivujúce finančné ohodnotenie
- zaujímavá a dynamická práca v stabilnej spoločnosti
- príjemné a moderné pracovné prostredie v prostredí novostavby
- služobné motorové vozidlo
- Apple Iphone poslednej generácie
- moderné vybavenie na prácu v office - MacBook, iMac
- hromadu veselých zážitkov ako firemné lyžovačky, Vianočný večierok, teambuildingy
- možnosť kariérneho rastu a získavania rôznych firemných benefitov
- možnosť bezplatného servisu a údržby súkromného vozidla vo firemnom servise a umývacom centre
- stravné vo forme finančného príspevku

Ak sme ťa zaujali a v pozícii sa vidíš, zašli nám svoj životopis prostredníctvom tejto aplikácie a my sa ti radi ozveme.
Radi by sme upozornili, že na osobné stretnutie budeme pozývať len kandidátov, ktorí budú najviac spĺňať požadované kritériá. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Strojopis - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Elektronická schránka Slovensko.sk - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

dopravy

Počet rokov praxe

2

Poteší nás, keď budeš mať vo výbave:
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť prioritizácie úloh
- výhodou je prax na referentskej pozícii v logistickej spoločnosti
- flexibilitu, proaktívnosť, chuť učiť sa nové veci, precíznosť
- veľkou výhodou je znalosť poľského jazyka
- tímovosť a zodpovednosť

Spoločnosť Special Transport euroExpress, s r.o. je popredným poskytovateľom komplexných logistických služieb, ktoré zabezpečujú bezchybné a efektívne riadenie nadmerných a nadrozmerných prepráv pre klientov na Slovensku aj v zahraničí s históriou od roku 2017. Svojou rozsiahlosťou a flexibilitou sa dokáže prispôsobiť individuálnym potrebám zákazníkov v rôznych priemyselných odvetviach. Náš tím skúsených odborníkov zaručuje profesionálny a spoľahlivý prístup k logistickým výzvam, s neustálymi investíciami do inovácií a technológií s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu možnú úroveň služieb.

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Kováč
Tel.: +421917289200
E-mail: poslať životopis
ID: 4839626  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac