Projektový manažér - zdravotnícke zariadenia

Special Service International SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2024, príp. dohodou
1 800 EUR/mesiac- zákl. mzda od 1800 EUR/mesiac btto + bonusy za výsledky - výška základnej mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rastieme a pre rozbeh nášho väčšieho projektu v Bratislave hľadáme  kolegu/kolegyňu, ktorý rozbehne a nastaví v spolupráci s kolegami dodávku upratovacích služieb u nášho zákazníka na jeho troch objektoch.

Hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý:

  • má skúsenosti s implementáciou dodávky upratovacích a čistiacich služieb v zdravotníckych zariadeniach a dokáže nastaviť a udržiavať procesy v súlade s hygienickými štandardami v týchto zariadeniach,
  • bude úzko spolupracovať s koordinátormi na jednotlivých objektoch,
  • majú prehľad v oblasti čistiacich a upratovacích služieb a používaných technológií,
  • nezľaknú sa žiadneho problému a poradia si s ním,
  • zvládanie náročných komunikačných situácií je pre nich každodenný chlebíček,
  • vedia si vybudovať vynikajúci vzťah so zákazníkom a dodávateľmi,
  • sú tímovými hráčmi a vedia, že spokojný zákazník je výsledkom kolektívnej spolupráce,
  •  zvládnu nastaviť a priebežne kontrolovať dokumentáciu súvisiacu s dodávkou služieb u zákazníka (objednávky, dodacie listy, podklady k fakturácii, smernice a iná nevyhnutná dokumentácia)

  • zázemie stabilnej spoločnosti
  • Multisport karta
  • vzdelávanie
  • príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce

Ak Vás ponuka zaujala a myslíte si, že je to pozícia, kde by ste sa cítili ako "ryba vo vode", prosím pošlite nám Váš životopis cez nižšie uvedený link. Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Základy
Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti s riadeným projektov v oblasti zdravotníckych zariadení

Počet rokov praxe

5

  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • flexibilita a schopnosť pružne reagovať na vzniknuté situácie
  • férový prístup
  • vynikajúce komunikačné zručnosti
  • organizačné a plánovacie schopnosti
  • riadiace schopnosti
  • samostatnosť
  • základy personalistiky a Zákonníka práce
  • základná znalosť princípu fakturácie
  • vodičský preukaz skupiny B.

Sme česko-slovenská spoločnosť a na trhu integrovaného facility managementu pôsobíme od roku 1990. Zabezpečujeme komplexné služby IFM – bezpečnosť, údržbu, energetiku a upratovanie nehnuteľností.
Naše portfólio tvorí niekoľko stoviek objektov po celej Českej a Slovenskej republike a postupne expandujeme do ďalších krajín strednej Európy. Staráme sa o desiatky obchodných centier aj kancelárskych budov. Pôsobíme vo výrobných spoločnostiach a logistických areáloch.
S rastúcim portfóliom služieb a zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť systematicky vytvára. V SSI nie sú ľudia len základom spoločnosti. Ľudia sú naše know-how.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Záborská
E-mail: poslať životopis
ID: 4822798  Dátum zverejnenia: 5.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac