Rozpočtár - kalkulant pre oblasť technickej správy budov

Special Service International SK s. r. o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacmzda od 1500 EUR/mesiac brutto + osobné ohodnotenie + pohyblivá zložka, výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie zadaní od technického manažéra
- spracovanie cenových ponúk od dodávateľov v systéme CENKROS
- komunikácia s dodávateľmi, ak bude potrebné došpecifikovať niečo v rozpočte (upresnenie položky )

- zázemie stabilnej a zodpovednej spoločnosti
- vzdelávanie
- príspevok na stravu zo sociálneho fondu
- Multisport karta
- teambuildingy

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis na nižšie uvedený link. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

tvorby klakulácií v systéme CENKROS

Počet rokov praxe

3

- nutná samostatnosť pri riešené problému (vyhľadávanie položiek v systéme CENKROS)
- znalosť TZB zariadení
- orientácia v projektovej dokumentácií

Sme česko-slovenská spoločnosť a na trhu integrovaného facility managementu pôsobíme od roku 1990. Zabezpečujeme komplexné služby IFM – bezpečnosť, údržbu, energetiku a upratovanie nehnuteľností.
Naše portfólio tvorí niekoľko stoviek objektov po celej Českej a Slovenskej republike a postupne expandujeme do ďalších krajín strednej Európy. Staráme sa o desiatky obchodných centier aj kancelárskych budov. Pôsobíme vo výrobných spoločnostiach a logistických areáloch.
S rastúcim portfóliom služieb a zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť systematicky vytvára. V SSI nie sú ľudia len základom spoločnosti. Ľudia sú naše know-how.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Záborská
E-mail: poslať životopis
ID: 4806980  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac