Pracovník strážnej služby BA-Nové Mesto

Special Service International SK s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 500 EUR/mesiaczákl. mzda od 5,31 EUR/hod brutto + príplatky: za prácu v noci 1,73 EUR/hod za prácu v sobotu 2,16 €/hod, za prácu v nedeľu 4,31 €/hod, príplatok za prácu vo sviatok 100% priem.hodinovej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na výkon ochrany majetku a osôb na recepcii v business centre v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto.

Náplň práce:
- obsluha zverených technológií - kamerové systémy, EZS, EPS a pod.
- monitorovanie objektu a priľahlých priestorov pomocou bezpečnostného kamerového systému
- poskytovanie informácií návštevníkom a nájomníkom business centra,
- kontrola osôb pri vstupe do objektu,
- kontrola vjazdu a výjazdu vozidiel inými technickými prostriedkami,
- zabezpečovanie ochrany fyzických osôb a súkromného majetku

Prac.doba - PON-NED 6:00 hod-18:00 hod., 18:00 -6:00 hod. (1 deň 6:00-18:00, 1 deň 18:00-06:00 hod, 2 dni voľno)

- firemné ošatenie,
- príjemné pracovné prostredie modernej administratívnej budovy,
- seriózny prístup,
- dochádzkový bonus,
- príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce (príspevok zo sociálneho fondu),
- Multisport karta,
- zázemie stabilnej spoločnosti

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis spolu s fotografiou na nižšie uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- príjemné vystupovanie a vzhľad,
- nutný je preukaz odbornej spôsobilosti typu S,

- komunikatívna znalosť anglického jazyka nutnosť,
- bezúhonnosť (čistý register trestov),
- zdravotná spôsobilosť (práca v noci)
- skúsenosti s EPS, EZS vrátane obsluhy a činnosti počas aktivácie,
- znalosť práce s počítačom,

- samostatnosť.

Sme česko-slovenská spoločnosť a na trhu integrovaného facility managementu pôsobíme od roku 1990. Zabezpečujeme komplexné služby IFM – bezpečnosť, údržbu, energetiku a upratovanie nehnuteľností.
Naše portfólio tvorí niekoľko stoviek objektov po celej Českej a Slovenskej republike a postupne expandujeme do ďalších krajín strednej Európy. Staráme sa o desiatky obchodných centier aj kancelárskych budov. Pôsobíme vo výrobných spoločnostiach a logistických areáloch.
S rastúcim portfóliom služieb a zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť systematicky vytvára. V SSI nie sú ľudia len základom spoločnosti. Ľudia sú naše know-how.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4792247  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac