Pracovník strážnej služby Košice

Special Service International SK s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Od 850 EUR/mesiaczákl. mzda od 5,31 €/hod brutto + príplatky podľa Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kolegov na výkon ochrany majetku a osôb do obchodného centra v Košiciach.

Náplň práce:
- pochôdzková činnosť v priestoroch nákupného centra, na parkoviskách a zásobovacích dvoroch,
- zameranie pozornosti na prítomnosť nežiadúcich osôb, funkčnosť zariadení obchodného centra a čistotu zvereného úseku,
- práca PON-NED v rôznych pracovných zmenách: 6:00-14:00 hod., 14:00-22:00 hod. a 11:00-19:00 hod. na základe vopred stanoveného rozpisu bez nočných služieb

- príspevok na stravu zo sociálneho fondu,
- Multisport karta,
- zázemie stabilnej spoločnosti.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis na nižšie uvedenú mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz odbornej spôsobilosti typu S
- potrebná je primeraná fyzická zdatnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, schopnosť riešiť komunikačne nepríjemné situácie,
- bezúhonnosť (čistý register trestov)
- zdravotná spôsobilosť pre výkon SBS

Sme česko-slovenská spoločnosť a na trhu integrovaného facility managementu pôsobíme od roku 1990. Zabezpečujeme komplexné služby IFM – bezpečnosť, údržbu, energetiku a upratovanie nehnuteľností.
Naše portfólio tvorí niekoľko stoviek objektov po celej Českej a Slovenskej republike a postupne expandujeme do ďalších krajín strednej Európy. Staráme sa o desiatky obchodných centier aj kancelárskych budov. Pôsobíme vo výrobných spoločnostiach a logistických areáloch.
S rastúcim portfóliom služieb a zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť systematicky vytvára. V SSI nie sú ľudia len základom spoločnosti. Ľudia sú naše know-how.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4778284  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac