Pracovník strážnej služby - Rajecká Lesná

Special Service International SK s. r. o.

Miesto práce
Rajecká Lesná
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
4,69 EUR/hod.- mzda od 4,69 €/hod + príplatky podľa Zákonníka práce: za prácu v noci 1,43 €/hod, za prácu v sobotu 1,79 €/hod, za prácu v nedeľu 3,58 €/hod, príplatok za prácu vo sviatok 100% priem.hodinovej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných kolegov/kolegyne na prevádzku do Rajeckej Lesnej, ktorých náplňou práce bude:

- kontrola a sledovanie vstupu do areálu, evidencia návštev, evidencia vozidiel
- informovanie a navigovanie návštevníkov v rámci areálu
- zabezpečenie ochrany majetku a osôb počas dennej/nočnej zmeny,
- dodržiavanie príslušných smerníc a nariadení súvisiace s výkonom práce

Obsadzujeme niekoľko pozícií.

- príspevok na stravu nad rámec Zákonníka práce
- práca v stabilnej spoločnosti s 30-ročnou históriou
- zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis spolu s telefonickým kontaktom cez nižšie uvedený link POSLAŤ ŽIVOTOPIS. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie a komuniácia,
- bezúhonnosť (čistý register trestov),
- zdravotná spôsobilosť,
- preukaz odbornej spôsobilosti typu S podmienkou

Sme česko-slovenská spoločnosť a na trhu integrovaného facility managementu pôsobíme od roku 1990. Zabezpečujeme komplexné služby IFM – bezpečnosť, údržbu, energetiku a upratovanie nehnuteľností.
Naše portfólio tvorí niekoľko stoviek objektov po celej Českej a Slovenskej republike a postupne expandujeme do ďalších krajín strednej Európy. Staráme sa o desiatky obchodných centier aj kancelárskych budov. Pôsobíme vo výrobných spoločnostiach a logistických areáloch.
S rastúcim portfóliom služieb a zvyšujúcim sa počtom klientov rastie aj počet pracovných miest, ktoré naša spoločnosť systematicky vytvára. V SSI nie sú ľudia len základom spoločnosti. Ľudia sú naše know-how.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4579218  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4,69 EUR/hod.